Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Luděk Spíchal
Vytvořeno: 22 červen 2017

Exkurze slouží k doplnění výuky o praktické poznatky, možnost navštívit zajímavá místa, obohatit se o nové zážitky. Studenti 1.OC ročníku toto naplnili způsobem, který obohatil nejen je samotné, ale také skupinu dětí ze Základní školy Mládežnická v Trutnově.

Číst dál
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 20 červen 2017

Ústav pro hospodářskou úpravu lesů Brandýs nad Labem nabízí zajímavou práci pod vedením odborníků, kteří mají dlouhodobé zkušenosti, jsou zváni na odborné konference, vyjadřují se k aktuálnímu lesnickému dění, vydávají odborné publikace. Více informací v přiloženém náborovém letáku.

Číst dál
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 19 červen 2017

Sportovní kurz 2.ročníků je už v letošním školním roce minulostí. Ve dnech 8.6.- 17.6. absolvovali žáci druhých ročníků tuto fyzicky náročnou záležitost v dalekém Rumunsku. A co bylo náplní?

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jiří Franc
Vytvořeno: 19 červen 2017

Na světě jsou místa, kam se zajedete podívat, abyste se pokochali krásou krajiny nebo určité lokality. Existují ale i místa, kam jedete, abyste si připomněli hořkou minulost, ze které se chcete poučit, a možná se pak i pokusit zabránit, aby se historie opakovala.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Ing. Ivana Matějková
Vytvořeno: 16 červen 2017

S velkým uznáním a pokorou vůči ostatním soutěžícím gratulujeme L. Barnetové, M. Hrubanovi a H. Messnerovi za vítězství v národním kole soutěže Mladí lidé v evropských lesích (YPEF). Neuvěřitelné se stalo skutečností!

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Jiří Franc
Vytvořeno: 16 červen 2017

Letošní závěrečné učňovské zkoušky oboru Lesní mechanizátor, realizované podle jednotného zadání, odstartovaly 6. června písemnou prací a poznávačkou nejdůležitějších hospodářských dřevin.

Číst dál
Autor: Ing. Josef Drobný
Vytvořeno: 15 červen 2017

Dne 5.června ráno v šest hodin se skupina studentů třetích ročníku ČLA Trutnov vydala do Švédska na největší lesnický veletrh na světě – ELMIA WOOD. Velmi dlouhé přípravy na tento vysněný týden se nám vyplatily.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 14 červen 2017

Veškeré informace týkající se nástupu do prvních ročníků všech oborů budou zaslány přijatým uchazečům poštou nejpozději 31.5.2017. V článku jsou umístěny informační dopisy a tabulky s cenami za ubytování a stravování pro přijaté žáky.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Marta Hamerská
Vytvořeno: 08 červen 2017

V pondělí 5. června 2017 proběhlo ve Dvoře Králové nad Labem okresní kolo soutěže Poznávání přírodnin, kterého se z naší školy zúčastnilo 7 studentů. Všichni dosáhli velmi pěkných výsledků a jedna studentka postupuje do krajského kola, a to v kategorii B Marie Vicanová z 1.O.

Číst dál
Autor: Ing. Iva Rosenbergová
Vytvořeno: 08 červen 2017

Ve dnech od 29.5. do 7.6.2017 se naší studenti zúčastnili odborné exkurze na ostrově Cres. Kromě studentů naší školy, zde byli i studenti z lesnických škol z Písku, Hranic na Moravě a z rybářské školy z Vodňan.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.