Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jan Téra
Vytvořeno: 15 únor 2018

V úterý, dne 13. 2. 2018 vyjeli studenti ročníků 3.B a 3.O za názornými ukázkami lesního semenářství a školkařství do Týniště nad Orlicí a nedalekých Albrechtic nad Orlicí.

Číst dál
Kategorie: Projekty
Autor: Mgr. Lenka Paťavová
Vytvořeno: 14 únor 2018

Ve dnech 12. až 14. 2. 2018 jsme byli poctěni návštěvou pana Francise Gachena, zástupce našeho hlavního partnera z Francie v rámci projektu ERASMUS+ TWAS. Setkání proběhlo ve velmi přátelském duchu s plným pracovním nasazením.

Číst dál
Kategorie: Kroužek myslivosti
Autor: Ing. Tomáš Herčík
Vytvořeno: 14 únor 2018

V úterý 13. února zasedala v prostorách naší školy hodnotitelská komise trofejí. Tak jako každý rok bylo jejím cílem provést vyhodnocení chovné hodnoty ulovené zvěře z honiteb ležících v územním obvodu státních správ Trutnov, Vrchlabí, Dvůr Králové nad Labem a KRNAP.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Marek Nývlt
Vytvořeno: 13 únor 2018

V úterý 13. 2. 2018 se v naší tělocvičně uskutečnilo otevřené kolo v silovém čtyřboji družstev. Jednalo se o sloučení okresního a krajského kola. Chlapci soutěžili v disciplínách tlaky s činkou, shyby, vznosy, trojskok a děvčata v disciplínách šplh, hod míčem vzad, trojskok, sedy-lehy.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Jan Téra
Vytvořeno: 12 únor 2018

V souladu s novými trendy v lesním semenářství pořídila ČLA Trutnov s finančním příspěvkem LČR, s.p. moderní soupravy pro výstup do korun a sklízení osiva lesních dřevin z vysokých stojících stromů bezškodnou - smyčkovou metodou.

Číst dál
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 07 únor 2018

Společnost Dřevo-Javorník hledá vhodného kandidáta/kandidáty na pozice Kvalifikovaní pracovníci pro těžbu dřeva - lesní dělník (těžař) - operátor LKT, UKT, vyvážecí soupravy.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 06 únor 2018

V reakci na nedostatek kvalifikovaných lesních dělníků pro pěstební i těžební práce spouští LČR s. p. od druhého pololetí tohoto školního roku stipendijní program, do něhož se mohou při splnění daných požadavků a podpisu smlouvy o poskytnutí stipendia zapojit žáci oboru 41-56-H/01 Lesní mechanizátor a to počínaje 2. ročníkem.

Číst dál
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 06 únor 2018

Svitavská firma hledá pracovníky na pozici lesní dělník. Náplní práce je těžba dřeva motorovou pilou případně pomocné práce při těžbě a úklid klestu. Místo výkonu práce je město Humpolec a okolí, případně okres Svitavy (týdenní turnusy pondělí – pátek, ubytování hrazeno).

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 01 únor 2018

Všem přátelům naší školy jsme nuceni oznámit smutnou zprávu. Dne 27. ledna 2018 zemřel ve věku 90 let náš bývalý kolega Ing. Jan Bucek. Na naší škole působil od 1.9.1960 do 31.12.1988. Více v nekrologu PhDr. Jiřího Uhlíře. Čest jeho památce.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Iva Rosenbergová
Vytvořeno: 31 leden 2018

Dne 16. ledna se naše třída 4. OC vydala na celodenní výlet do hlavního města Prahy. Nejdůležitější náplní dne bylo divadelní představení Romeo a Julie. Představení ztvárnili slavní i méně známí herci.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.