O pohár děkana FLD v K4M

Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 13 listopad 2017

Velice solidním výkonem a z toho vyplývajícím umístěním se prezentovali naši kuloví střelci, kteří se ve čtvrtek 9.11.2017 se na střelnici Magnum v Praze - Sedlec zúčastnili prestižního střeleckého závodu O pohár děkana FLD ČZU v K4M 2017.

Tuto střeleckou soutěž připravili studenti Spolku myslivců při FLD ČZU v Praze. Celkem se závodu zúčastnilo 32 střelců . Naši střelci pod vedením Pavla Macla dosáhli následujících výsledků.

  • Kategorie ženy: 1. Adéla Smolíková (1.B), 2. Adéla Peterková (3.A)
  • Kategorie muži: 2. Přemek Macl (3.B), 4. Jaroslav Kunrt (3.A), 7. Michal Kloz (3.A), 12. Jaroslav Prokop (3.A)

Celý závod byl pořadateli kvalitně připraven a příjemné bylo i setkání s našimi absolventy, kteří se aktivně zapojují do práce ve Spolku myslivců (Jindra Posselt, Jan Václav Jílek, Tereza Dudová, Jan Messner). Další závod, který čeká na naše závodníky je 10.12.2017 Zimní střílení v Liberci.

České myslivosti a lovecké střelbě zdar!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.