Zimní liga K4M

Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 12 prosinec 2017

Velkým úspěchem našich kulových střelců skončil první závod Zimní ligy K4M, který se konal 10.12.2017 na špičkové střelnici Sport parku v Liberci dne 10.12.2017.

Již tradičně se soutěžilo v disciplínách terč lišky poloha v sedě, terč srnce ve stoje s oporou pevné tyče, terč kamzíka ve stoje s oporou volné tyče a terč divočáka ve stoje z volné ruky. Naši reprezentanti obsadili následující umístění. 1. Přemek Macl (3.B) - 393 bodů, 4. Michal Kloz (3.A) -357 bodů a 5. Jarda Prokop , který si s nástřelem 352 bodů vytvořil osobní rekord. Děkujeme studentům a trenérovi panu Pavlu Maclovi za dosažené výkony a reprezentaci školy.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.