Den lesů v areálu Hájemství

Kategorie: Lesní pedagogika
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 15 květen 2017

Ve čtvrtek 11. května se v osadě Hájemství ve spolupráci Lesů ČR a ZŠ Schulzovy sady uskutečnil za slunečného počasí Den lesů. Této tradiční akce se tentokrát zúčastnilo rekordních 1100 dětí z okolních základních a mateřských škol.

Významným partnerem této akce byla i naše škola, která se prezentovala ukázkami z činnosti sokolnického, včelařského, vábičského a trubačského kroužku. Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování

Vážené kolegyně a kolegové, děkuji ještě jednou za pomoc při pořádání Dne lesů na Hájemství 11.5.2017. Díky i vaší pomoci vše proběhlo Ok a den se vydařil. Počasí vyšlo, pouze mě došli svíčky tak na další akci budu muset nakoupit nové. Jestli jsem na někoho zapomněl tak se omlouvám a díky patří i jemu. S pozdravem Ing.Tomáš Hillermann - lesní správce

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.