Prázdninová praxe v ZOO

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 31 červenec 2017

Již tradičně v období letních prázdnin tráví část našich studentů  několik dní v Zoologické zahradě ve Dvoře Králové nad Labem. V letošním roce je to necelá padesátka studentů, kteří se v týdenních cyklech v ZOO střídají.

Vypomáhají zoologické zahradě v celé řadě činností a poznávají tak chod této světoznámé instituce nejen coby návštěvníci. Nejvíce našich studentů je v ZOO v období od 21.7 do 30.7., kdy se zde koná tradiční  Festival africké kultury, kde kromě hudebních a tanečních vystoupení si mohou vyslechnout i řadu odborných přednášek o životě v Africe, podívat se na tržiště a koupit si pravý africký suvenýr nebo ochutnat domorodé speciality. Všem zúčastněným studentům děkujeme za skutečně perfektní reprezentaci školy.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.