Pišqworky 2017

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Josef Kvasničák
Vytvořeno: 03 listopad 2017

Rok s rokem se sešel a máme za sebou další ročník školního turnaje v pišqworkách konaný ve středu 1. 11. 2017. Za velkého zájmu z řad prvních ročníků jsme mohli vybrat ty nejlepší, kteří budou reprezentovat naši školu v oblastním kole na půdě průmyslové školy v Trutnově.

V osmikolovém klání si nejlépe vedli staří matadoři, kteří uplatnili zkušenosti z minulých ročníků. I na přiložené fotodokumentaci je vidět soustředění, zápal a snaha o co nejlepší výsledek.
Ve skupině byla suverénně nejlepší Veronika Kotyková, která nenašla soupeře. Ve finálové části ale polevila a toho využil Honza Palička k drtivému závěru, jehož výsledkem bylo orosené čelo, zvýšený tlak a první místo v turnaji.
Celkový výsledek je následující:

  1. Jan Palička
  2. Veronika Kotyková
  3. Filip Kapal
  4. Jindřich Kopřiva
  5. Katrin Schafariková
  6. Jakub Novák

Nezbývá než všem poděkovat za účast, přátelskou atmosféru a popřát hodně štěstí reprezentaci školy v oblastním kole.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.