Týden duchů

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 08 listopad 2017

Doslova "zelenou stopu" mezi dlabáním oranžových dýní za sebou zanechalo přes dvacet lesníků z Lesů ČR a naší České lesnické akademie z Trutnova, kteří v rámci Týdne duchů připravili ve čtvrtek 26. října 2017 pro návštěvníky ZOO a jejich děti 7 zábavných zastavení.

Poté, co děti postavily dřevěný domeček, vyrobily si stloukáním či lepením přírodnin ducha lesa, správně roztřídily odpady, navštívily zastavení U lesníka a U myslivce a nakonec prošly prožitkové lesní stezky přes dřevěný hrad, mohly si jít pro zaslouženou odměnu. V rámci Dne duchů byly také Lesy ČR poctěny možností pokřtít mládě štětkouna afrického, které bylo v ZOO Dvůr Králové prvně odchováno. Našim studentům patří velké poděkování.

Fotky z akce najdete na www.lesycr.cz

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.