Hubertská zábava 2017

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 13 listopad 2017

Mysliveckými fanfárami, nástupem Hubertovy družiny a úvodními slovy Huberta a Diany začala v kulturním trutnovském svatostánku UFFO v pátek 10.11.2017 tradiční Hubertská zábava, kterou letos pořádali studenti třetích ročníků.

Letošní Hubertská byla významná i tím, že před 70 lety, tedy v roce 1947, se konala tato zábava pořádaná studenty naší školy v Trutnově poprvé a v žádném roce nebyla tradice této události přerušena. Součástí zábavy byla samozřejmě bohatá myslivecká soutěž o ceny. O dobrou náladu všech přítomných se postarala hudební skupina Geny pod vedením Mgr. Leoše Nývlta. Byl to pěkný večer plný zábavy a setkání přátel zeleného lesnického cechu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.