Pišqworky - okresní kolo

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Josef Kvasničák
Vytvořeno: 13 listopad 2017

Nejlepší hráči vzešlí ze školního kola nás v pondělí 13. 11. 2017 reprezentovali na okresním turnaji středních škol. Po logistické chybě jsme se rychle přesunuli do dějiště soutěže v Horním Starém Městě.

Zde se sešlo se čtrnáct družstev a mám radost, když mohu konstatovat, že jsme se v záplavě pišqworkářů neztratili.

Hned první kolo jsme vyhráli proti Vláďa teamu, což byla škola z Malých Svatoňovic. Celé klání rozhodla Karin Schafariková, která zvítězila 4:0. Ostatní takticky remizovali. Ve druhém kole jsme těsně prohráli se zdrávkou:. Zde bohužel rozhodl v náš neprospěch Filip Kapal, který prohrál oba duely a celkově jsme podlehli 8:12. O postupu rozhodovalo třetí kolo. Zde si v rozhodující fázi vybrali horší chvilku Honza Palička a Karin. I přes výborný finiš Veroniky Kotykové, která nedala svému soupeři šanci, jsme padli opět s výsledkem 8:12.

Stačila jediná výhra o postoupili bychom do vyřazovacích bojů. Přesto můžeme konstatovat, že si každý z našich hráčů prožil pocit vítězství a snažil se podat co nejlepší výkon ve prospěch celého družstva. Děkujeme.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.