Hokejový turnaj školy

Kategorie: Hokejový kroužek
Autor: Ing. Josef Drobný
Vytvořeno: 30 listopad 2017

Dne 15.12.2017 v pátek se koná jubilejní 20. ročník hokejového turnaje České lesnické akademie v Trutnově. Tento již tradiční vánoční hokejový turnaj proběhne na zimním stadionu v Trutnově od 7.30 do 13.00 hodin.

Každá třída má možnost postavit svůj tým o osmi lidech včetně brankáře, u ostatních studentů a studentek bude tento den normálně probíhat výuka. Tento tým složí u paní sekretářky zálohu ve výši 200 Kč (pronájem ledové plochy platí škola, ceny pro vítězná družstva a pro ostatní hrací týmy jdou z těchto peněz) nejpozději do 13.12.2017.

Každý takto nominovaný tým pošle jednoho zástupce ve čtvrtek 14.12.2017 v 9.35 hodin do sborovny, kde proběhne losování a upřesníme si časový harmonogram jednotlivých zápasů. Výstroj si každý tým zajistí. Na jednotlivé zápasy zapůjčíme dres a helmu každému hráči. Rozhodčí komise bude složena ze dvou zástupců profesorského sboru (pravděpodobně Ing. Drobný, Mgr. Nývlt,) a ze 3 - 4 zástupců z řad studentů z nejvyšších ročníků (3.A, 3.B, 4.A, apod.).

Prosím o dochvilnost při nástupech na jednotlivé zápasy a přeji bohaté sportovní zážitky, vše samozřejmě při hře FAIR PLAY, vyhlášení výsledků proběhne v tělocvičně v pondělí 18.12.2017 o velké přestávce.

Hokejový turnaj školy

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.