Vánoční atmosféra v Praze

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Josef Drobný
Vytvořeno: 08 prosinec 2017

Dne 5.12.2017 se vydala skupina studentů a studentek ( 2.A, 2.B, 2.OC ) se svými učiteli do našeho hlavního města. Cílem bylo Národní technické muzeum a večerní představení v Národním divadle – Maryša.

Zmíněná činohra Národního divadla byla pojata velmi moderním způsobem, odborná kritika ji ale hodnotí velmi kladně. Nejvíce nás ale nadchlo rekonstruované Národní technické muzeum, kde je v současné době 14 stálých expozic – Architektura, stavebnictví a design, Astronomie, Doprava, Fotografický ateliér, Hornictví, Hutnictví, Herna Merkur, Chemie kolem nás, Interkamera, Měření času, Tiskařství, Technika v domácnosti, Technika hrou a Televizní studio. Při zpáteční cestě jsme měli dokonalou možnost si prohlédnout McDonald´s na dálnici do Hradce Králové, neboť začala stávkovat elektronika v našem autobuse.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.