Sokolnické lovy

Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 21 listopad 2017

Ve čtvrtek 16.11.2017 proběhly pod záštitou Mendelovy univerzity v Brně v bažantnici Knížecí les patřící Lesnímu závodu Židlochovice sokolnické lovy.

Tohoto ušlechtilého setkání sokolníků se zúčastnili též studenti naší školy a to Adam Svoboda ze 4.A a Katka Marešová ze 3.B, kteří společně s našimi absolventy vzorně reprezentovali naši školu.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.