V servisním středisku Fischer TPD

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Jiří Franc
Vytvořeno: 29 leden 2018

S našimi třeťáky, kteří se v oboru Lesní mechanizátor specializují na těžebně dopravní stroje, jsme dnes ve Vrchlabí navštívili servisní středisko rodinné firmy Fischer TPD.

Primárně jsme se přijeli podívat na "do šroubku" rozebraný vyvážecí traktor Valmet 830, obecně oceňovaný stroj, který i naše škola využívá pro výukové účely. Nezůstalo však jen u toho. Při opravách další lesnické techniky, štěpkovače, traktorů a lesních lanovek jsme potkali několik našich absolventů (další pracují na strojích přímo v terénu). Prohlédli jsme si dále venkovní plochy, myčku i sklad PHM. Základní dojmy, které si žáci měli možnost z této exkurze odnést, bylo silné osobní zaujetí obou jednatelů společnosti pro kvalitu odváděné práce a naprosto vzorný pořádek na všech pracovištích.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.