Praxe studentů

Praxe studentů v zahraničích jsou nedílnou součástí výuky. Studenti mají možnost poznat pracovní aktivity na zahraničních školách. Česká lesnická akademie Trutnov již řadu let spolupracuje s lesnickými školami v Německu, Polsku, Rakousku, Francii, Finsku a Švédsku.

Školní rok 2016 - 2017

  • LANDSBERG (Německo) - 26.6. - 21.7.2017 - David Chaloupka (3.O), Daniel Mňuk (3.C), Jan, Vedral (3.O) a Josef Verner (3.C)
  • ROGOZINIEC (Polsko) - 26.3. - 6.4.2017 - Josef Verner (3.C), Kristián Martinec (3.C), Radek Šindler (3.C), Kristýna Nývltová (2.A)

Školní rok 2015 - 2016

  • LANDSBERG (Německo) - 26.6. - 22.7.2016 - Adam Semerák (3.A), Denis Křikava (3.A), Jakub Soudil (2.VOŠ) FOTKY
  • ROGOZINIEC (Polsko) - 10.4. - 22.4.2016 - Dominik Kašpar (3.B), Kryštof Kutaš (3.A), Martin Pucák (3.E), Jan Štěpánek (3.C) FOTKY

Školní rok  2014 - 2015

  • LANDSBERG (Německo) - 12.7. - 7.8.2015 - Jindřich Posselt (4.B), Václav Kuttelwascher (4.B) a Richard Bříza (3.E)
  • ROGOZINIEC (Polsko) - 10.4. až 23.4.2015 - Tereza Krtičková, Ondřej Suchomel, Ondřej Němec (2.A), Jan Voltr (2.E) FOTKY

Školní rok  2013 - 2014

  • LANDSBERG (Německo) - 29.6. až 25.7.2014 - Klára Hepnarová (2.VOŠ), Ondřej Daněk (2.VOŠ), Vojtěch Náhlovský (3.C), Vladimír Pásler (3.C) - již 20. praxe studentů v Landsbergu FOTKY
  • VIC BIGORRE (Francie) - 31.3. až 25.4.2014 - Jakub Fišera, Milan Hofman (3.O) FOTKY
  • TARMALLA (Finsko) - 13.11. až 10.12.2013 - Josef Švestka, František Motyčka (3.B) FOTKY
  • VIC BIGORRE (Francie) - 4.11. až 1.12.2013 - Tomáš Dastych, Michal Kněžourek (3.A) FOTKY
  • ROGOZINIEC - Vojtěch Nedvěd (4.C), Dominik Machek (3.C), Petr Sýkora a Jindřich Posselt (3.B) FOTKY
  • LANDSBERG - Miriam Plančíková (4.B), Jan Jílek (4.B), Michal Chudoba (3.A), Ondřej Heczko (3.C)

Školní rok 2012 - 2013

  • ROGOZINIEC - Tomáš Rásl, Zdeněk Kunášek, Jindřich Tyller, Miroslav Reichrt (3.A), Miriam Plančíková (4.B) FOTKY
  • LANDSBERG - Hynek Myslivec, Jiří Hronek, Ondřej Metelka, Jana Hlušičková (1.VOŠ) FOTKY

Školní rok 2011- 2012

  • ROGOZINIEC - Jan Pangrác, Petr Křivánek, Jan Vejnar, Jiří Tecl (3.A) FOTKY
  • LANDSBERG - Jan Ertner, Zdeněk Piskač (3.A), Petr Bíba, Jan Baudyš (3.C) FOTKY

Školní rok 2010 - 2011

  • LANDSBERG - Jan Petříček, Tomáš Náhlovský, Tomáš Bíšek, Miroslav Forejt (3.A)
  • ROGOZINIEC - Zdeněk Rouč, Zdeněk Piskač, Ondřej Sobotka, Jiří Bezdíček (3.A) FOTKY

Školní rok 2009 - 2010

  • BRUCK/MUR - Ondřej Ansorge, Ondřej Ďurina (4.A), Martin Petráš (4.B) FOTKY
  • ROGOZINIEC - Tomáš Pacovský, Ondřej Liška, Petr Vodička, Matouš Hovorka (2.A) FOTKY
  • LANDSBERG - Radek Link, Milan Vlaháč, Martin Kult, Ondřej Miksánek FOTKY 1 a FOTKY 2

Školní rok 2008 - 2009

  • ROGOZINIEC - J. Pradáč (3.A), J. Petříček, M. Řezba, J. Vamberský (2.A) FOTKY
  • BRUCK/MUR - P. Bach, M. Benc, P. Pekárek, R. Šír - program Leonardo FOTKY
  • LANDSBERG - Jan May, Juraj Hlivják, Vojtěch Anderle, Jan Vogl

Školní rok  2007 - 2008

  • ROGOZINIEC - Ondřej Ansorge, Milan Vlaháč, Michal Janáček, Petr Kluch
  • BRUCK/MUR - Martin Roleček, Tomáš Král, Karel Mikulenka, Jaromír Hnik - projekt Leonardo
  • LANDSBERG - Zdeněk Novotný, Vojtěch Louda, Vojtěch Dalecký, Luboš Holeček

Školní rok 2006 - 2007

  • ROGOZINIEC - Jaroslav Nováček, Zbyněk Lhoták, Karel Mikulenka, Martin Roleček
  • BRUCK/MUR - Martin Mareš, Jakub John, Jan Jindra, Tomáš Kuřík - projekt Leonardo
  • LANDSBERG - Jiří Tichý, Martin Papež, Martin Procházka, Robin Zbranek

Školní rok 2005 - 2006

  • LANDSBERG - Josef Štěpán, Martin Hoško, Pavel Novotný, Pavel Škorpík
  • BEUREN - Ondřej Jirmann, Martin Lešek, Vratislav Fugl
  • BRUCK/MUR - Jakub Časar, Samuel Kučera, Radek Tůma, Jan Martinec - projekt Leonardo

Školní rok 2004 - 2005

  • LANDSBERG - Pavel Pešek, Petr Chmelík, Lukáš Holý, Karel Volhejn
  • BEUREN - Jan Černý, Jan Čepek, Michal Černoch
  • BRUCK/MUR - Jakub Kubec, Petr Fiala, Miroslav Gubanec, Jakub Khun

Školní rok 2003 - 2004

  • LANDSBERG - Petr Lukšík, Jan Pilař, Petr Smutný, Aleš Žďánský
  • BEUREN - Radek Dymák, Stanislav Holomek, Jan Muster

Školní rok 2002 - 2003

  • LANDSBERG - Jiří Datinský, Jiří Lojek, Stanislav Maršík Jakub Máslo
  • BEUREN - Petr Kodytek, Lukáš Myšík, Milan Stýblo
  • WÜRZBURG - Radek Dymák, Miroslav Bílek, František Mlynář

Školní rok 2001 - 2002

  • LANDSBERG - Martin Dymák, Jaroslav Kašpar, Jiří Nechvíle, Marek Říha
  • BEUREN - Milan Faltus, Jan Chmelík, Tomáš Pavlíček
  • WÜRZBURG - Přemysl Janata, Jiří Ungrád, Petr Švik

Školní rok 2000 - 2001

  • LANDSBERG - Jan Beránek, Aleš Kafka, Jaromír Sedlický, Marek Zeman
  • BEUREN - Jiří Gangur, Michal Hrnčíř

Školní rok 1999 - 2000

  • LANDSBERG - Pavel Klíma, Radim Myslivec, Petr Pittner, David Kouba

Školní rok 1998 - 1999

  • LANDSBERG - Jan Bečvář, Vlastimil Bednář, Jan Kykal, Jan Roller

Školní rok 1997 - 1998

  • LANDSBERG - Pavel Grundmann, Martin Jakimiv, Martin Pop, Vlastimil Šavelka

Školní rok 1996 - 1997

  • LANDSBERG - Tomáš Matějka, Stanislav Plecháč, Václav Štefl, Bronislav Vašíček

Školní rok 1995 - 1996

  • LANDSBERG - Milan Duzbaba, Dušan Hübner, Miloš Pochobradský, Tomáš Šitina

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.