posted by: ČLA Trutnov
Created: 19 March 2018

Nabídka práce Adjunkt - praktikant pro divizi Mimoň. Termín nástupu: červenec 2018 nebo dle dohody. Písemné nabídky s profesním životopisem a průvodním dopisem zasílejte na níže uvedenou adresu nebo email.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 19 March 2018

Arcibiskupství pražské hledá pro lesnické provozy lesníky na pozice Adjunkt, technik a hajný. Náplň činnosti je odborná správa farních lesů a přímá správa lesů arcibiskupství a kapitul. Dále nabízíme letní brigády se zaměřením na ochranu lesa.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 19 March 2018

Nabízím práci pro absolventy oboru Lesní mechanizátor: dělník v těžební a pěstební činnosti. Požadujeme vyučení v oboru nebo minimálně 5 let praxe, kvalifikace k obsluze motorové pily a křovinořezu, řidičský průkaz skupiny B a T. Další kvalifikace výhodou.

Read more
posted by: Bc. Josef Kvasničák
Created: 09 March 2018

Gymnázium Trutnov se stalo tradičním organizátorem středoškolských her v sálové kopané ve středu  7. 3. 2018. Nalosovali jsme si velmi silnou skupinu s loňskými finalisty,asnažili se jim být důstojnými soupeři.

Read more
posted by: Ing. Josef Drobný
Created: 09 March 2018

Dne 6.3.2018 se na Pomezních Boudách konal tradiční běžecký lyžařský závod lesníků. Tento již 38. ročník závodu s klasickou technikou včetně střelby se konal za normálního krkonošského (drsného) počasí na trati dlouhé 5 km a 10 km.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 08 March 2018

You might ask what´s 3 in 1? Think of a theatre performance in English at the cinema. Moreover, think of Peter Black, a guy who literally lost everything in one day and became the heir-at-law the other day.

Read more
posted by: Mgr. Petr Havíř
Created: 07 March 2018

V úterý 6. 3. 2018 na ČLA Trutnov zavítali herci z Divadélka pro školy z Hradce Králové. Jejich divadelní představení Fenomén Karel Čapek aneb od Dášeňky ke zkáze světa je souborem několika ukázek z díla nejslavnějšího prvorepublikového spisovatele a dramatika.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 07 March 2018

Dne 7.3.2018 se v aule naší školy uskutečnila velmi zajímavá odborná přednáška týkající se pomoci České republiky mongolskému lesnictví.

Read more
posted by: Martin Záviška
Created: 07 March 2018

V sobotu 3.3.2018 se střelecké družstvo dívek ČLA, ve složení Adéla Peterková, Adéla Smolíková, Monika Janečková, Veronika Šimůnková, Klára Kuličová, Anna Minarčíková a Tereza Novotná, zúčastnilo 5. ročníku Libštátské vzduchovky.

Read more
posted by: Zdeněk Pajkrt
Created: 06 March 2018

Ve čtvrtek 1. 3. 2018 proběhl v tělocvičně ZŠ Mládežnická Trutnov již tradiční turnaj ve florbale chlapců. Své síly a herní dovednosti zde poměřilo celkem devět týmů, což je vzhledem k časovým a organizačním možnostem limitní počet.

Read more

To personalize content and ads, to provide social media features and analyzing our traffic, we use cookies. For information about how to use our Web site, we share with our partners for social media, advertising and analytics. Partners can combine this data with other information that you have provided or acquired as a result of using their services.