Dne 6.3.2018 se na Pomezních Boudách konal tradiční běžecký lyžařský závod lesníků. Tento již 38. ročník závodu s klasickou technikou včetně střelby se konal za normálního krkonošského (drsného) počasí na trati dlouhé 5 km a 10 km.

Naše škola vyslala čtyři studenty, kteří již tradičně „posbírali ceny“ – studentka Veronika Šimůnková byla druhá mezi ženami a student Přemek Macl vyhrál celý závod (zvítězil ve střelbě i v běhu). Dále velmi solidně reprezentovali naši ČLA Trutnov studenti Ondřej Němec a Matěj Šanda. Pracovníci KRNAP, kteří jsou již tradiční pořadatelé se o nás domácky postarali včetně přepychového občerstvení – vše v režii pořádajícího. Zvláště bych vyzdvihl kančí kýtu na smetaně. Již klasicky bych chtěl studentům poděkovat za vzornou reprezentaci školy. Nový ředitel KRNAPu s námi prohodil pár vřelých slov a zavzpomínal na svoje studia na trutnovské lesárně.