Skvělého a řekněme si, že po výsledcích z minulých ročníků, nečekaného, úspěchu dosáhlo družstvo naší školy na oblastním kole v pišqworkách v pátek 4. 11. 2022. V základní skupině jsme skončili na druhém místě po jedné prohře.

Vcelku suverénní jízdu nám pokazil semifinálový zápas se Zdravotkou, která nám vrátila porážku ze skupiny. V souboji o třetí místo jsme se vrátili na vítěznou vlnu a smetli soupeře v poměru 16 : 4. Nejlepších výsledků dosáhl Radim Šoul, který až na výjimku vyhrál všechny duely. Skvěle mu sekundovali naši nováčci Karel Hradil a Samantha Kaňa, která porážela soupeře se šarmem a grácií, takže se na ni ani nezlobili. K výhrám pravidelným přínosem bodů přispíval Martin Ott a vůbec se neztratil Vojta Niedermertl, který naskočil do sestavy na poslední chvíli. Skončili jsme třetí, což je vynikající i zavazující a těšíme se na další ročník.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.