Krajské kolo olympiády v ČJ

Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Petr Havíř
Vytvořeno: 15 duben 2021

Studentky České lesnické akademie Trutnov šíří dobré jméno naší školy. Už popáté se za posledních 20 let povedlo lesárně probojovat do krajského kola Olympiády v českém jazyce. Tradičním místem konání je Gymnázium J. K. Tyla v Hradci Králové.

Vzhledem k epidemiologické situaci se však letošní Olympiáda musela konat poprvé distanční formou. Vše začalo v úterý 6. 4. dopoledne. Do soutěže bylo zapojeno 11 účastníků z gymnázií a 3 další ze středních odborných škol, mezi nimi i 2 naše studentky. Jak vše dopadlo? Berenika Ročková ze 3. A se umístila na velice pěkném 6. místě, když za sebou nechala i soutěžící z několika prestižních gymnázií, je zapotřebí ocenit i výkon Elišky Víravové z 1. O, která získala cenné zkušenosti. Ve stejný čas pomáhala i svému týmu k vítězství v jiné soutěži. Oběma dívkám patří naše díky a uznání za účast a umístění v této dobrovolné soutěži. Děkujeme!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.