Slavnostní otevření naučné stezky

Autor: Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 18 září 2019

Nová naučná stezka zavede návštěvníky do údolí Hartského potoka ve Dvoře Králové n. L. Dnešního slavnostního otevření se účastnili i naši žáci, kteří na dvou stanovištích zajišťovali ukázky svých dovedností.

Už z dálky bylo slyšet umění našich trubačů, kteří vítali návštěvníky na prvním stanovišti. Trasa stezky pokračovala krásnou přírodou a po pár zastávkách bylo možné zaslechnout další mysliveckou dovednost, kterou je vábení. Ukázka dravců patří již k tradičním, proto dnes nechyběla ani poštolka. Naši žáci se pravidelně účastní podobných akcí, a podílejí se tak na prezentaci naší školy.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.