Celostátní přebor K4M Kroměříž

Autor: Mgr. Pavel Macl
Vytvořeno: 04 říjen 2016

Dne 1.10.2016 se kuloví střelci České lesnické akademie Trutnov zúčastnili Celostátního přeboru ČMMJ ve velkém standartu (4 x 20 ran) v Kroměříži na střelnici Kotojedy. Přínosem pro naše mladíky byla možnost závodit mezi střelci české reprezentace, kteří byli úspěšní letos v červnu dvěma bronzovými medailemi na

mistrovství světa v lovecké kulové střelbě v Namibii. Zahájení sobotního závodu proběhlo dle propozic, konečný počet startujících byl 47 závodníků (23 seniorů, 7 juniorů, 8 veteránů, 6 super veteránů a 3 ženy). V kategorii juniorů se stal absolutním vítězem Přemek Macl, kterému se podařilo o 1 bod přestřílet Kateřinu Černou, absolutní juniorskou vítězku Fomei Cupu 2016.

Umístění našich střelců - Junioři:

  • MACL Přemysl - 1. místo
  • KLOZ Michal - 5. místo
  • KUNRT Jaroslav - 6. místo
  • PROKOP Jaroslav - 7. místo

Toto byl poslední závod sezony 2016. Naše střelce čeká měsíční odpočinek od milovaných pušek a pak znova zahájíme přípravu. Zaměříme se na zvyšování fyzické kondice, techniku v jednotlivých střeleckých pozicích, střelbu po zátěži a mířenou střelbu z různých pozic na sportovní terče. Na jaře pak začneme střelbu malorážkou a kulovnicí na lovecké terče, abychom obstáli v nastávajících soutěžích.

Děkujeme vedení ČLA, OMS Trutnov a všem příznivcům za podporu! České myslivosti a lovecké střelbě zdar!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.