Fomei Cup Písek

Autor: Mgr. Pavel Macl
Vytvořeno: 30 červen 2018

Dne 30.6.2018 pořádali Česká myslivecká jednota z. s., podnik Fomei a. s. a Okresní myslivecký spolek Písek II. kolo FOMEI CUP 2018 – střeleckou soutěž mládeže z malorážky a vzduchovky na střelnici Provazce u Písku.

Ředitelem závodu byl Ing. Václav Zámečník a hlavní rozhodčí Ing. Josef Kraus. Rozsah závodu byl 4 x 10 výstřelů na redukovaný terč lišky (vsedě s oporou loktů), srnce (vstoje s oporou pevné tyče), kamzíka (vstoje s oporou volné tyče) a divočáka (vstoje bez opory) na vzdálenost 50 m v čase 6 minut na každý terč.

Střelci ČLA Trutnov: 1. B – Adéla Smolíková, 2. O – Anna Minarčíková, 3. A – Michal Kloz. Střelecký kroužek ČLA je podporován podnikem Lesy České republiky. Vítěz I. kola FOMEI CUP v Tachově a celkový vítěz seriálu FOMEI CUP 2017 Přemek Macl – 3. B se II. kola neúčastnil, v termínu 29.6. – 1.7.2018 závodil na Mistrovství Evropy v lovecké kombinaci v italském Piancardatu.

Výsledky našich střelců

Vítězům blahopřejeme a děkujeme všem naším zástupcům za reprezentaci školy. Následující střelecká soutěž, kde se bude střelecký kroužek ČLA účastnit je 11.8.2018 v Opavě, kde proběhne III. kolo CZUB TOUR ve střelbě na běžícího kňoura – FITASC pro loveckou kombinaci a závod v disciplíně COMPAK SPORTING. . České myslivosti a lovecké střelbě zdar!