Libštátská vzduchovka

Autor: Martin Záviška
Vytvořeno: 19 březen 2019

Již třetím rokem se studentky naší školy účastní střelecké soutěže Libštátská vzduchovka, která je zároveň republikový přeborem ČMMJ ve střelbě ze vzduchovky mládeže.

Letošní ročník se konal v sobotu 9.3.2019 a naše střelkyně, ve složení Vanesa Turovská, Nela Kopřivová, Eliška Kovačková, Petra Stryková, Martina Ticháčková, Tereza Novotná, Anna Minarčíková a Adéla Smolíková, dosáhly výborných výsledků. Na nejvyšším stupínku se umístila Adéla Smolíková a hned za ní Anna Minarčíková. Výsledky ostatních najdete ve výsledkové listině níže.

Střelecký kroužek k dnešku navštěvuje 16 dívek, což je nebývalý nárůst oproti minulým letům. Tréninky se konají již 2x týdně a to v pondělí 3 hodiny na malorážkové střelnici a ve čtvrtek 2 hodiny na vzduchovkové střelnici.

Co se týká letošních střeleckých akcí, čekají dívky 2 závody v Jičíně, okresní přebor v Trutnově a Fomeicup, který je složen ze čtyř kol. Všem dívkám děkuji za přístup k tréninku a za reprezentaci naší školy a do sezóny jim přeji přesnou mušku a pevné nervy.

Libštátská vzduchovka

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.