Exkurze 4.O v Punkevních jeskyních

Kategorie: Odborné exkurze
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 05 říjen 2018

Dne 21. září byl náš poslední exkurzní den na Moravě. Ráno jsme se rozloučili s Pasohlávkami, kde jsme byli ubytovaní a vyrazili jsme směr Punkevní jeskyně a propast Macocha.

Cestou k propasti Macocha jsme obdivovali krásu okolní přírody a viděli jsme spoustu zajímavých rostlinných druhů, například chráněný jelení jazyk celolistý a spoustu dalších. Dále jsme se zúčastnili poutavé prohlídky Punkevních jeskyní, kde jsme viděli bohatou krápníkovou výzdobu. Jedná se o nejnavštěvovanější jeskynní systém v ČR. Po prohlídce jsme již vyrazili směr Trutnov. Cestou jsme se zastavili na krátký oběd u benzínové pumpy. Náš příjezd k naší škole byl kolem 17 hodiny. Moc jsme si tuto exkurzi užili a naučili se spoustu nových věcí.

Vypracovala: Tauchmanová, Laburdová (4.O)

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.