Final meeting in Slovakia

Kategorie: Projekty
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 03 červenec 2018

Ve dnech 26. 6. - 29. 6. 2018 se zástupci naší školy ve složení Milan Jiřišta, Hanka Povrová a Lenka Paťavová vydali vlakem na závěrečné setkání v rámci projektu TWAS do Liptovského Hrádku na Slovensko.

Zde během prvního dne, za přítomnosti starostů z Bešeňové a L. Jánu, zástupců lázeňských resortů Lúčky a Cieleo Bagéres, proběhlo celkové shrnutí dvouleté mezinárodní spolupráce. Vystavené soutěžní plakáty, nové kalendáře na rok 2019, pamětní plakety, zpracované vzorky vody a přípitek plný bublinek umocňovaly slavnostní atmosféru. Slovenští partneři připravili velmi zajímavý program. Návštěva jeskyně Stanišovská, městské muzeum v Ružomberku, zajímavá přednáška v templářském kostele v blízkosti vesnice Ludrová a léčivé koupele v Lúčkách byly pro všechny účastníky příjemným zpestřením. Slavnostní večeře byla posledním bodem programu a také poslední tečkou za dvouletým partnerstvím mezi školami z Francie, Slovenska a České republiky. Jsme velmi pyšní, že právě skupina studentů z České lesnické akademie ve složení Kateřina Suchardová, Nikita Macola, Hana Pavlištová, Eliška Tauchmannová a Karin Schafariková obsadila ve velké konkurenci 1.místo za zpracování reklamního plakátu termálních lázní Velké Losiny. Gratulujeme!!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.