Návštěva mezinárodní včelařské výstavy

Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 06 listopad 2018

Návštěva mezinárodní včelařské výstavy V pátek 19. října včelařský kroužek v doprovodu pana Ing. Aleše Škody navštívil mezinárodní včelařskou výstavu v Olomouci.

K vidění bylo spoustu novinek a inovací ve včelařství, mnoho včelích výrobků, potřeb pro včelaření, a mnoho dalších produktů od vystavovatelů z Česka, Slovenska, Německa a Polska. Celou výstavu doprovázely odborné přednášky, kterých se včelařský kroužek také zúčastnil, nejvíce zajímavá pro členy kroužku byla přednáška o apiterapii, neboli léčitelství s pomocí včel a jejich produktů. Celá akce se velmi vydařila a naši včelaři se vrátili plní nových poznatků a nápadů. Tímto děkujeme panu Ing. Škodovi za zorganizování celé akce a škole za zajištění dopravy.

Autor článku: Tomáš Kadlec - třída 3.C

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.