Okresní kolo ve florbale

Autor: Zdeněk Pajkrt
Vytvořeno: 18 leden 2019

Studenti České lesnické akademie v Trutnově se po roční přestávce znovu zúčastnili postupových soutěží ve florbale. Akce vyhlašovaná každoročně Asociací školních sportovních klubů se uskutečnila v prostorné, dobře vybavené sportovní hale v Hostinném.

V soutěži bylo přihlášeno deset týmů, místo původně plánovaných osmi, čímž odpadla nutnost organizovat kvalifikační předkolo. Toto rozhodnutí našemu týmu však žádnou výhodu nepřineslo. Naopak. Byli jsme vylosováni do skupiny se čtyřmi účastníky, z nichž jeden byl finalistou loňského ročníku.

Dvě prohry a jedna remíza, poslala náš tým domů po základní skupině. Nejlepším výsledkem bylo utkání s loňským vítězem-Gymnáziem Trutnov, s nímž jsme těsně prohráli O:1. Několik šancí na vyrovnání jsme nedokázali využít a postup ze zákl. skupiny se tak rozplynul. Soupiska týmu : Bartoň Antony 1.A, Šec Jakub 1.A, Zajíček Petr 1.A, Dostál Jakub2.E, Dlesek Libor 2.E, Šoltys Dominik 2.E, Kuhnel Dan 3.A, Starý Pavel 3.A, Hofmann Ladislav 3.E, Lupoměský Tomáš 3.E, Rodr Matěj 3.E, Beran Jakub 4.B, Sokol Vít 4.A, Zikmund David 4.B Celému reprezentačnímu družstvu určitě náleží pochvala za velkou bojovnost a snahu o dosažení co nejlepšího výsledku.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.