Lesnická všestrannost

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Aleš Škoda
Vytvořeno: 29 červen 2018

Již po třetí se studenti a pedagogové ČLA Trutnov rozloučili se školním rokem lesnickým orientačním závodem. Tato podmanivá akce se konal opět v přátelském prostředí školního polesí.

Žáci tentokrát absolvovali trať dlouhou cca 10km s deseti zastávkami, na kterých prokazovali dovednosti a znalosti získané v předchozím studiu. Všechny hlídky dorazily zdárně do cíle a i přes drobné kapky deště zářily na tvářích spokojené úsměvy. Celá akce proběhla velmi hladce a bez úrazu. Celkové vítězství získalo družstvo ve složení Vojtěch Lotz a Otta Kučera oba III.A, druhé bylo družstvo studentů Tomáš Kadlec - Jan Kamarád oba II. C, Třetí příčku společně získala dvě družstva: team Daniel Kuhnel II.B - Jan Palička II.A a družstvo ve složení Adam Paťava – Krištof Fidler – Filip Fidler všichni z II.B., vítězům gratulujeme! Všem ostatním upřímně děkujeme za účast. Krásné prázdniny studenti a kolegové!

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.