Dny evropského kulturního dědictví

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 11 září 2018

Společné dědictví, společné hodnoty. To je téma letošních Dnů evropského kulturního dědictví, do kterých se o víkendu 9.9. – 10.9.2018 zapojilo bohatým kulturním programem město Trutnov včetně naší školy.

Návštěvníci se totiž mohli zúčastnit komentované prohlídky městského parku, kterou zajišťovali žáci naší školy. Tímto děkujeme Veronice Steklé (3.A), Danu Kühnlovi (3.A), Jakubovi Novákovi (2.B) a Tereze Noskové (3.O) za vzornou reprezentaci školy.

Poděkování první

Vážený pane, Kejklíčku, dovolte prosím, abych Vám poděkoval za spolupráci při programu Dnů evropského dědictví v Trutnově 8. září 2018. V letošním roce pokračovali ve vedení tradičních zajímavých procházek parkem a lesoparkem studenti ČLA Trutnov slečny Veronika Steklá a Tereza Nosková, pánové Dan Hühnel a Jakub Novák. Díky jejich ochotě a znalostem měli návštěvníci možnost dovědět se zajímavosti, které jinak zůstávají utajeny... Poděkování patří jak jim, tak Vám, kteří je připravujete, kteří se podílíte na zajištění přínosu školy k programu DED, tedy Vám osobně a panu Mgr. Milanu Jiřištovi. Věřím, že i v dalších letech zmíněná tradice bude pokračovat. S přáním příznivých dnů Zdeněk Fibír

Poděkování druhé

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.