Zemřel pan Václav Hryzlík

Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Jan Korbelář
Vytvořeno: 10 říjen 2018

Mezi všemi hranicemi, které jsou lidem vymezeny jak mladým, tak i ve vysokém věku., je smrt hranicí konečnou. Zpráva o odchodu člověka, který nám byl po léta blízký je mimořádně hořké.

Během těch 42 let, co jsem Václava znal z působení na naší škole, kdy v říjnu 1976 nastoupil jako mistr odborné výchovy, poté učitel ŘMV , vedoucí učitel odborného výcviku a praktického vyučování byl ochotným kamarádem, kolegou a přítelem kdy jsme rádi využívali jeho rad a pomoci. Byl jako zkušený pedagog přiměřeně náročný, hojně využívající vlídného slova. Pro každého měl otevřené dveře, vždy uměl poradit i prakticky pomoci. Jeho velkou láskou byla myslivost. Koho zahrnul mezi své opravdové přátele, ten mu mohl opravdu důvěřovat.

A tak jménem kolegů naší školy volám slova díků. Děkujeme ti za to, že jsi byl vždy připraven pomoci radou i činem. Děkujeme ti za tvou neotřesitelnou věrnost.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.