Turnaj středních škol v halové kopané

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Josef Kvasničák
Vytvořeno: 13 březen 2019

Tato soutěž se konala 12. 3. 2019 a hostila ji tradičně hala Gymnázia Trutnov. Naše družstvo poskládané ze všech ročníků určitě neudělalo ostudu. Po losování jsme se dozvěděli, kdo bude naším soupeřem ve skupině.

Gymnázium Úpice nás zaskočilo v prvním utkání, když jsme soupeře zmáčkli, ale zapomněli jsme na zadní vrátka a z protiútoku inkasovali. I druhý gól jsme si nechali vstřelit po zmatcích ve vlastní obraně. Ve druhém utkání se naše družstvo ukázalo v lepším světle. Zvítězili jsme dva nula nad Gymnáziem Trutnov po pěkných brankách Tomáše Lupoměského. Zvláště ten druhý byl výstavní po sólu přes celé hřiště.

Takto se rozhodovalo ve třetím zápase se SŠIS Dvůr Králové o postupujícím ze skupiny. Soupeř byl agresivnější a šel za vítězstvím. První branku jsme inkasovali po nepřesné přihrávce Petra Zajíčka a druhý po vyšachování našich hráčů. Záhy se obraz hry vyrovnal. Svými zákroky nás podržel Matěj Rodr a velel do útoku. Pár slibných akcí jsme však do konce nedotáhli. Celkově se úroveň turnaje mírně zhoršila po odchodu výborných ročníků ze všech škol a škoda, že jsme této situace nevyužili. O reparát se pokusíme již příští týden na turnaji ve velké kopané.

Držíme pěsti, děkujeme za dobré vystupování a předvedený výkon všem zúčastněným. Zpracoval a zápasy sledoval Kvasničák Josef.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.