Dopis, který potěší

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 14 březen 2019

Skutečně velkou pochvalu zaslouží žáci Jakub Novák (2.B) a Jan Kapal (2.A), kteří prezentovali naši školu na Základní škole v Mladé Boleslavi. Slova poděkování paní ředitelky určitě udělají radost.

Dopis, který potěší

Vážený pane řediteli, ráda bych Vaším prostřednictvím poděkovala dvěma studentům Vaší školy, konkrétně Janu Kapalovi a Jakubu Novákovi z 2. ročníku, kteří připravili pro naše žáky velmi zajímavé a poutavé přednášky o lesnictví, práci lesníka, o Vaší škole a lese jako takovém. Měli připravenu nejen zajímavou prezentaci, otázky pro žáky, ale také ukázky ochranných pomůcek pro práci v lese, lovecký lesní roh aj. Vítaným zpestřením byla i ukázka loveckého psa a jeho výcviku.

Celá akce byla zaměřena na žáky 4. a 8. tříd. Osobně jsem viděla část prezentace a ráda Vám sděluji, že oba Vaši studenti vystupovali velmi profesionálně, dokázali s dětmi navázat kontakt a byli výborně na akci připraveni. Vzhledem k tomu, že celou tuto akci "narychlo" zajistil jeden z našich učitelů, nebyli Vaši žáci z naší strany ani nijak odměněni. O to více jim patří mé poděkování. Děkuji také Vaší škole, která připravuje tak šikovné studenty.

Přeji Vám hodně zdaru a pokud to bude možné, těším se na případnou další spolupráci. Jitka Houštecká, ředitelka 8. ZŠ Mladá Boleslav.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.