Společné stolování druhých a třetích ročníků

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 19 březen 2019

Studenti druhých a třetích ročníků ČLA se sešli ve čtvrtek, dne 14.3.2019 v 18:30 hod ve společenském oděvu u honosně prostřené tabule, kde měli již druhou příležitost se učit společenskému chování a vybraným způsobům stolování.

Pro naše studenty byla týmem Střední školy gastronomie a služeb Trutnov připravena slavnostní večeře o třech chodech s vybranými zvěřinovými lahůdkami a ukázkami přípravy míchaných nápojů. Stejně, jako v loňském roce se studenti dozvěděli od zkušených pedagogů cenné informace o společenském chování a o správných zásadách stolování. Obsluhováni přitom byli s profesionální jistotou týmem studentů střední školy gastronomie a služeb. Spokojeným hostem slavnostního večera byl mimo jiné i štědrý sponzor akce, pan Jaroslav Taraba z Rožďalovic se svojí manželkou, který jako dědeček jednoho ze studentů věnoval pro tuto příležitost dva kusy kolouchů jelení zvěře.

Tímto bychom chtěli na závěr poděkovat všem organizátorům akce, také týmu Střední školy gastronomie a služeb Trutnov za pečlivou přípravu a nakonec i sponzorovi akce za věnovanou zvěřinu.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.