Maturitní ples 4. ročníků

Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 04 duben 2019

Mysliveckými fanfárami začal v sobotu 30.3.2019 v trutnovském kulturním svatostánku UFFO maturitní ples 4. ročníku oborů lesnictví a ekologie a životní prostředí, který letos pořádali studenti 3.OC pod vedením třídního učitele Mgr. Luďka Spíchala.

Součástí maturitního plesu bylo šerpování maturantů svými třídními učiteli (Mgr. Milan Jiřišta. Ing. Ondřej Jirmann , RNDr. Petr Kejklíček), půlnoční volný program maturantů a samozřejmě bohatá tombola. O dobrou náladu všech přítomných se postarala hudební skupina Geny pod vedením Mgr. Leoše Nývlta. Byl to pěkný večer plný zábavy a setkání přátel zeleného lesnického cechu. Fotky z plesu také na webových stránkách www.zonerama.com a www.facebook.com

Video - Slavnostní nástup třídy 4.B

Video - Půlnoční překvapení třídy 4.A

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.