Výsledky přijímacího řízení

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 22 duben 2019

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2019/2020 pro studijní obory Lesnictví, Ekologie a životní prostředí, Mechanizace a služby a Lesní mechanizátor.

Výsledky pro obory Lesnictví, Ekologie a životní prostředí a Mechanizace a služby budou zveřejněny 29.4.2019 od 14.00 hodin.

Důležité upozornění

Upozorňujeme Vás na povinnost odevzdat do 10 pracovních dnů od zveřejnění výsledků přijímacího řízení škole zápisový lístek. Nejlépe formou osobního doručení či jeho zaslání doporučeným dopisem.

  • Lesní mechanizátor do 7.5.2019
  • Ostatní obory do 15.5.2019

Informace pro nepřijaté žáky

Uchazečům, kteří nebyli přijati, doporučujeme poslat co nejdříve po doručení rozhodnutí o nepřijetí (nejpozději však do 3 pracovních dnů) na adresu školy odvolání. Vzhledem k současnému systému přijímacího řízení, nemusí všichni přijatí poslat zápisové lístky nebo je mohou stáhnout, a proto je pravděpodobné, že všichni, kdo mají o studium na naší škole vážný zájem, budou přijati na toto odvolání.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.