Mezinárodní studentský seminář mysliveckých trubačů

Kategorie: Aktuality
Autor: Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 08 říjen 2019

Naši trubači své umění předvedli tentokrát v Prešově u příležitosti 9. mezinárodního studentského semináře mysliveckých trubačů, který byl spojen se setkáním ředitelů Středních lesnických škol v ČR a SR.

Organizátorem semináře byl Klub trubačov SR a Klub trubačů ČMMJ, ve spolupráci se Strednou odbornou školou lesnickou v Prešově. Žáci měli možnost porovnat své dovednosti v konkurenci a navzájem se od sebe přiučit. Seminář byl výukově zaměřen na povinné soutěžní skladby pro Akademickou soutěž 2020.

V rámci semináře se konaly Kategorizační zkoušky I. Stupně Trubač praktický. Součástí doprovodného programu pro ředitele škol byla návštěva opálových dolů na území Slanských vrchů a dále exkurze na Školním polesí SOŠL Prešov. I pro studenty byl připraven společenský program a to v podobě návštěvy planetária v Prešově.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.