UKONČENO

Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. aktuálně do pracovního týmu hledají kolegu/kolegyni na pracovní pozici Adjunkt na polesí Domašov. Jedná se o pomocné administrativní a venkovní práce v rámci polesí, příprava na výkon funkce hajného.

Společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. spravuje pro Arcibiskupství Olomoucké a pro další subjekty zejména lesní majetek, který jim byl vydán v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012. Námi obhospodařované majetky leží ve 4 krajích – Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj a kraj Zlínský. V současné době hospodaříme zhruba na 40.000 ha plochy, máme 120 vlastních zaměstnanců. Jsme společnost, která se i díky procesu vydávání majetku neustále rozrůstá, s čímž se zcela neodlučitelně váže nábor nových zaměstnanců.

Požadujeme

  • SŠ lesnického směru, VŠ lesnické směru
  • řidičský průkaz sk. B
  • uživatelská znalost práce na PC
  • výhodou zbrojní průkaz, lovecký lístek, pojištění odpovědnosti, průkaz mysliveckého hospodáře
  • spolehlivost, bezúhonnost, charakter
  • komunikační a organizační schopnosti

Náplň práce

  • zastupuje konkrétní pracovníky polesí v době jejich nepřítomnosti nebo jim vypomáhá v rozsahu, stanoveném příslušným vedoucím polesí
  • může být pověřen výkonem určeného okruhu povinnosti hajného na územně vymezené části polesí (úseku)
  • vykonává administrativní a technické práce spojené s vedením agendy polesí
  • spolupracuje při získávání podkladů pro roční projekty pěstebních a těžebních činností a plánu oprav a údržeb
  • spolupracuje při příjmu dřeva
  • spolupracuje při činnostech souvisejících s realizací dříví a ostatních lesních produktů
  • spolupracuje při kontrolách a vedení agendy hajného, popř. polesí spojené s ochranou lesů
  • spolupracuje při vyznačování předmýtní a mýtní těžby dřeva
  • spolupracuje při přejímkách prací pěstební a těžební činnosti v rámci zadaného úseku
  • spolupracuje při činnostech souvisejících s obnovou lesního hospodářského plánu
  • spolupracuje při provádění oprav a údržby majetku ve správě společnosti
  • zodpovídá za svěřený majetek a hospodaření s ním
  • žádoucí reprezentací společnosti vytváří dobré jméno společnosti a hájí její oprávněné zájmy
  • plní další pracovní povinnosti a úkoly dle pokynů příslušného nadřízeného zaměstnance za podmínky splnění zákonem stanovených předpokladů a podmínek výkonu práce
  • vykonává právo myslivosti v režijních honitbách polesí v rozsahu daném vnitropodnikovými předpisy a pokyny vedoucího polesí Nabízíme:
  • zajímavá, rozmanitá a někdy dost adrenalinová práce
  • vyzkoušené know-how, zaučení do pozice
  • dlouhodobé systematické vedení a vzdělávání
  • seriózní přístup
  • možnost seberealizace a osobního růstu
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • po osvědčení se na pozici smlouva na dobu neurčitou
  • benefity: flexibilní začátek/konec pracovní doby, vzdělávací kurzy, školení, bonusy/prémie, příspěvek na penzijní/životní připojištění, ubytování/příspěvek na ubytování, stravenky

Cílem vedení společnosti je vytvářet takové pracovní podmínky a prostředí, které vybízí k vynikajícím výkonům a k osobní seberealizaci.

Místo výkonu práce

  • polesí Domašov

Kontaktujte nás

  • www.alsol.cz

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov