Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Iva Rosenbergová
Erstellt: 18 Januar 2019

Stalo se pěknou tradicí naší školy, že studenti 1. ročníků ve spolupráci se Střední školou gastronomie a služeb Trutnov se zúčastnili společenského večera v jídelně školy, který sloužil k proniknutí do tajů etikety stolování.

Weiterlesen
Autor: Zdeněk Pajkrt
Erstellt: 18 Januar 2019

Studenti České lesnické akademie v Trutnově se po roční přestávce znovu zúčastnili postupových soutěží ve florbale. Akce vyhlašovaná každoročně Asociací školních sportovních klubů se uskutečnila v prostorné, dobře vybavené sportovní hale v Hostinném.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Josef Drobný
Erstellt: 18 Januar 2019

Dne 16.1.2019 se ročník 2.B vydal po kratším dopoledním vyučování v rámci tělesné výchovy na lyžařský přejezd z Pomezních bud do naší školy. Tato sportovní událost již byla tradicí, ale v minulých letech nám náš horský patron a strážce Krakonoš nenadělil potřebné množství sněhu.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Jiří Kubeček
Erstellt: 17 Januar 2019

V rámci předmětů fyzika (třída 1.A) a nauka o lesním prostředí (třída 1.B) jsme dnes provedli v městském parku u školy experiment na ověření existence atmosférického tlaku. Využili jsme pokusu, který prováděl E. Torricelli v polovině sedmnáctého století, jen jsme místo rtuti použili vodu.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Martin Kábrt
Erstellt: 16 Januar 2019

V úterý 15. ledna se konal 3. ročník výukového workshopu na téma Management lovu černé zvěře spojený se společným lovem této zvěře. Tuto akci pořádala firma STEELPARK s.r.o., ve spolupráci s lesnickými fakultami.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Jiří Franc
Erstellt: 15 Januar 2019

Těžko říci, nač se účastníci znalí koloritu našich výročních naháněk nejvíce těší. Ať už jsou to přátelská setkání podobně naladěných lidí, promyšleně uspořádaný lov s bohatým výřadem či veselá poslední leč, všeho si sedmdesátka hostí i domácích užila v pátek 11. ledna hojnou měrou.

Weiterlesen
Kategorie: Pracovní kroužek
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 15 Januar 2019

Jedním z kroužků, kde studenti školy mohou trávit svůj volný čas a navíc má jeho činnost v dnešní digitální době svůj smysl, je pracovní kroužek. Pod vedením Miloše Vláška má v současné době 12 členů.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Marcela Molnárová
Erstellt: 14 Januar 2019

Dne 10. 1. přijala pozvání na besedu paní Zuzana Peterová z Úřadu práce v Trutnově. Prezentace s následnou diskusí se konala v rámci občanské nauky ve třídě 2. E ve středisku Svoboda nad Úpou.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 11 Januar 2019

Pomyslnou třešničkou výuky myslivosti na škole je vždy třídní hon, který třída 4.A absolvovala v bažantnici Luhy v blízkosti Chlumce nad Cidlinou patřící majetku rodu Kinských.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 24 Dezember 2018

ČLA Trutnov Vám přeje krásné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019.

So personalisieren Sie Inhalte und Anzeigen, Social-Media-Funktionen zur Verfügung zu stellen und unser Verkehr zu analysieren, verwenden wir Cookies. Weitere Informationen darüber, wie unsere Website zu nutzen, die wir mit unseren Partnern für Social Media, Werbung und Analytik teilen. Partner können diese Daten mit anderen Informationen kombinieren, die Sie zur Verfügung gestellt haben oder als Folge erworben ihre Dienste zu nutzen.