Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Ing. Jiří Franc
Erstellt: 11 Juli 2019

Po loňské, míněním účastníků zdařilé, exkurzi do Českého středohoří jsme letos, v první červencový den, zamířili směrem opačným. Vzhledem k přátelským vztahům mezi vedením KRNAP a NP Šumava jsme pro tři noci získali vynikající základnu v podobě bydlení v podkroví budovy střediska ekologické výchovy NP Šumava v Horské Kvildě. O tom co jsme zažili v následujícím reportu.

Weiterlesen
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 08 Juli 2019

Vynikajícího výsledku dosáhl na Mistrovství světa v brokové střelbě v italském Lonatu náš absolvent z roku 2008 Tomáš Nýdrle. Stal se mistrem světa ve skeetu a svým výkonem vyrovnal světový rekord v této disciplíně. Obrovská gratulace Tomáši.

Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 04 Juli 2019

Stavební společnost TERMIL s.r.o. z Jablonce nad Nisou přijme do hlavního pracovního poměru obsluhu kolového traktorbagru s čistou mzdou 25 000 Kč – 35 000 Kč. V případě zájmu o pracovní místo zasílejte své životopisy na e-mail: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Ondřej Jirmann
Erstellt: 03 Juli 2019

Dnes 26. června naše škola uspořádala pro žáky další ročník Lesnického dne. Dvou nebo tříčlenný tým vyrazil v určený čas na trať s cílem splnit všechny úkoly a doběhnout do cíle.

Weiterlesen
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 01 Juli 2019

Fantastického úspěchu dosáhl na Mistrovství Evropy v lovecké střelbě v Estonsku náš čerstvý absolvent Přemysl Macl, který v kategorii juniorů v disciplíně lovecká kombinace suverénně zvítězil. Patří mu proto velká gratulace a uznání. Přemku děkujeme za vzornou reprezentaci ČLA Trutnov.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 01 Juli 2019

Provoz sekretariátu během letních prázdnin bude omezen. Pracovní doba bude od 8 do 12 hodin. Od 15.7. do 22.7.2019 bude sekretariát z důvodu dovolené uzavřen úplně.

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 28 Juni 2019

Česká lesnická akademie Trutnov přeje všem zaměstnancům a studentům krásné a pohodové letní prázdniny. Nový školní rok 2019/2020 začne v pondělí 2.9.2019. Opravné zkoušky z jednotlivých předmětů konají studenti dle rozpisu ve dnech 28. a 29.8.2019.

 

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Erstellt: 28 Juni 2019

O spolupráci s rodinnou firmou HA-SOFT jsme informovali již 1.2.2019. Co se od té doby změnilo? Letošní absolventi jsou mezi prvními, kteří používali informační systém SEIWIN u maturitní zkoušky.

Weiterlesen
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Radka Lonská
Erstellt: 28 Juni 2019

V pondělí 24.6. třídy 1.B a 1.O zdolaly českou nejvyšší horu Sněžku. Po přednášce v Peci pod Sněžkou žáky čekal nejkrásnější ale i nejnáročnější výstup Obřím dolem na vrchol. Cesta dál pokračovala přes Svorovou horu, Skalny Stol na Pomezní boudy.

Weiterlesen
Kategorie: Aktuality
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Erstellt: 27 Juni 2019

Závěr letošního školního roku přináší pro naši školu velmi smutnou zprávu. Po 41 letech skvělé práce pro školu a především pro lesnický dorost končí s aktivní prací na škole náš milovaný kolega Mgr. Milan Jiřišta.

Weiterlesen

So personalisieren Sie Inhalte und Anzeigen, Social-Media-Funktionen zur Verfügung zu stellen und unser Verkehr zu analysieren, verwenden wir Cookies. Weitere Informationen darüber, wie unsere Website zu nutzen, die wir mit unseren Partnern für Social Media, Werbung und Analytik teilen. Partner können diese Daten mit anderen Informationen kombinieren, die Sie zur Verfügung gestellt haben oder als Folge erworben ihre Dienste zu nutzen.