posted by: ČLA Trutnov
Created: 20 March 2019

Tímto bych rád jménem firmy Diecézní lesy Hradec Králové s.r.o. nabídl studentům ČLA Trutnov možnost vykonávání praxe nebo letní brigády v rámci lesních majetků královéhradecké diecéze v Pardubickém a Královéhradeckém kraji.

Read more
posted by: Mgr. Lenka Paťavová
Created: 19 March 2019

Obrovská radost zavládla po vyhlášení výsledků krajského kola olympiády v anglickém jazyce v Hradci Králové. Michael Paur ze 3.O, z 19-ti účastníků ze všech středních odborných škol královéhradeckého kraje, musel prokázat znalosti ve všech oblastech tohoto krásného jazyka.

Read more
posted by: Mgr. Lenka Paťavová
Created: 19 March 2019

Dva studenti Tomáš Kadlec a Dominik Kozák ze 3.C z oboru Mechanizace a služby byli vysláni na dvoutýdenní pracovní stáž do firmy PONSSE ve Finsku.

Read more
posted by: Martin Záviška
Created: 19 March 2019

Již třetím rokem se studentky naší školy účastní střelecké soutěže Libštátská vzduchovka, která je zároveň republikový přeborem ČMMJ ve střelbě ze vzduchovky mládeže.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 19 March 2019

Studenti druhých a třetích ročníků ČLA se sešli ve čtvrtek, dne 14.3.2019 v 18:30 hod ve společenském oděvu u honosně prostřené tabule, kde měli již druhou příležitost se učit společenskému chování a vybraným způsobům stolování.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 18 March 2019

Ve dnech 15. až 17.3.2019 se konal v krásných prostorách zámku v Kostelci nad Černými lesy 4. ročník mezinárodní Akademické soutěže v mysliveckém troubení a vábení jelenů.

Read more
posted by: Mgr. Luděk Spíchal
Created: 14 March 2019

Den pí slaví někteří matematici po celém světě 14. března. Datum vzniklo použitím prvních tří cifer zápisu π v desítkové soustavě. Společně se studenty 1. ročníků jsme využili této možnosti a uspořádali malou zábavně-vzdělávací oslavu.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 14 March 2019

Hledáš smysluplnou brigádu na letní období? Studuješ střední (věk 18 +) nebo vysokou školu s lesnickým zaměřením? Chceš přiložit ruku k dílu a tak pomoci našim lesům čelit kůrovcové kalamitě? Chceš propojit získané lesnické znalosti s praxí a s reálným životem?

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 14 March 2019

Skutečně velkou pochvalu zaslouží žáci Jakub Novák (2.B) a Jan Kapal (2.A), kteří prezentovali naši školu na Základní škole v Mladé Boleslavi. Slova poděkování paní ředitelky určitě udělají radost.

Read more
posted by: Bc. Josef Kvasničák
Created: 13 March 2019

Tato soutěž se konala 12. 3. 2019 a hostila ji tradičně hala Gymnázia Trutnov. Naše družstvo poskládané ze všech ročníků určitě neudělalo ostudu. Po losování jsme se dozvěděli, kdo bude naším soupeřem ve skupině.

Read more

To personalize content and ads, to provide social media features and analyzing our traffic, we use cookies. For information about how to use our Web site, we share with our partners for social media, advertising and analytics. Partners can combine this data with other information that you have provided or acquired as a result of using their services.