posted by: Ing. Jiří Franc
Created: 11 July 2019

Po loňské, míněním účastníků zdařilé, exkurzi do Českého středohoří jsme letos, v první červencový den, zamířili směrem opačným. Vzhledem k přátelským vztahům mezi vedením KRNAP a NP Šumava jsme pro tři noci získali vynikající základnu v podobě bydlení v podkroví budovy střediska ekologické výchovy NP Šumava v Horské Kvildě. O tom co jsme zažili v následujícím reportu.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 08 July 2019

Vynikajícího výsledku dosáhl na Mistrovství světa v brokové střelbě v italském Lonatu náš absolvent z roku 2008 Tomáš Nýdrle. Stal se mistrem světa ve skeetu a svým výkonem vyrovnal světový rekord v této disciplíně. Obrovská gratulace Tomáši.

posted by: ČLA Trutnov
Created: 04 July 2019

Stavební společnost TERMIL s.r.o. z Jablonce nad Nisou přijme do hlavního pracovního poměru obsluhu kolového traktorbagru s čistou mzdou 25 000 Kč – 35 000 Kč. V případě zájmu o pracovní místo zasílejte své životopisy na e-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Read more
posted by: Ing. Ondřej Jirmann
Created: 03 July 2019

Dnes 26. června naše škola uspořádala pro žáky další ročník Lesnického dne. Dvou nebo tříčlenný tým vyrazil v určený čas na trať s cílem splnit všechny úkoly a doběhnout do cíle.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 01 July 2019

Fantastického úspěchu dosáhl na Mistrovství Evropy v lovecké střelbě v Estonsku náš čerstvý absolvent Přemysl Macl, který v kategorii juniorů v disciplíně lovecká kombinace suverénně zvítězil. Patří mu proto velká gratulace a uznání. Přemku děkujeme za vzornou reprezentaci ČLA Trutnov.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 01 July 2019

Provoz sekretariátu během letních prázdnin bude omezen. Pracovní doba bude od 8 do 12 hodin. Od 15.7. do 22.7.2019 bude sekretariát z důvodu dovolené uzavřen úplně.

posted by: ČLA Trutnov
Created: 28 June 2019

Česká lesnická akademie Trutnov přeje všem zaměstnancům a studentům krásné a pohodové letní prázdniny. Nový školní rok 2019/2020 začne v pondělí 2.9.2019. Opravné zkoušky z jednotlivých předmětů konají studenti dle rozpisu ve dnech 28. a 29.8.2019.

 

posted by: ČLA Trutnov
Created: 28 June 2019

O spolupráci s rodinnou firmou HA-SOFT jsme informovali již 1.2.2019. Co se od té doby změnilo? Letošní absolventi jsou mezi prvními, kteří používali informační systém SEIWIN u maturitní zkoušky.

Read more
posted by: Mgr. Radka Lonská
Created: 28 June 2019

V pondělí 24.6. třídy 1.B a 1.O zdolaly českou nejvyšší horu Sněžku. Po přednášce v Peci pod Sněžkou žáky čekal nejkrásnější ale i nejnáročnější výstup Obřím dolem na vrchol. Cesta dál pokračovala přes Svorovou horu, Skalny Stol na Pomezní boudy.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 27 June 2019

Závěr letošního školního roku přináší pro naši školu velmi smutnou zprávu. Po 41 letech skvělé práce pro školu a především pro lesnický dorost končí s aktivní prací na škole náš milovaný kolega Mgr. Milan Jiřišta.

Read more

To personalize content and ads, to provide social media features and analyzing our traffic, we use cookies. For information about how to use our Web site, we share with our partners for social media, advertising and analytics. Partners can combine this data with other information that you have provided or acquired as a result of using their services.