posted by: Ing. Iva Rosenbergová
Created: 18 January 2019

Stalo se pěknou tradicí naší školy, že studenti 1. ročníků ve spolupráci se Střední školou gastronomie a služeb Trutnov se zúčastnili společenského večera v jídelně školy, který sloužil k proniknutí do tajů etikety stolování.

Read more
posted by: Zdeněk Pajkrt
Created: 18 January 2019

Studenti České lesnické akademie v Trutnově se po roční přestávce znovu zúčastnili postupových soutěží ve florbale. Akce vyhlašovaná každoročně Asociací školních sportovních klubů se uskutečnila v prostorné, dobře vybavené sportovní hale v Hostinném.

Read more
posted by: Ing. Josef Drobný
Created: 18 January 2019

Dne 16.1.2019 se ročník 2.B vydal po kratším dopoledním vyučování v rámci tělesné výchovy na lyžařský přejezd z Pomezních bud do naší školy. Tato sportovní událost již byla tradicí, ale v minulých letech nám náš horský patron a strážce Krakonoš nenadělil potřebné množství sněhu.

Read more
posted by: Mgr. Jiří Kubeček
Created: 17 January 2019

V rámci předmětů fyzika (třída 1.A) a nauka o lesním prostředí (třída 1.B) jsme dnes provedli v městském parku u školy experiment na ověření existence atmosférického tlaku. Využili jsme pokusu, který prováděl E. Torricelli v polovině sedmnáctého století, jen jsme místo rtuti použili vodu.

Read more
posted by: Ing. Martin Kábrt
Created: 16 January 2019

V úterý 15. ledna se konal 3. ročník výukového workshopu na téma Management lovu černé zvěře spojený se společným lovem této zvěře. Tuto akci pořádala firma STEELPARK s.r.o., ve spolupráci s lesnickými fakultami.

Read more
posted by: Ing. Jiří Franc
Created: 15 January 2019

Těžko říci, nač se účastníci znalí koloritu našich výročních naháněk nejvíce těší. Ať už jsou to přátelská setkání podobně naladěných lidí, promyšleně uspořádaný lov s bohatým výřadem či veselá poslední leč, všeho si sedmdesátka hostí i domácích užila v pátek 11. ledna hojnou měrou.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 15 January 2019

Jedním z kroužků, kde studenti školy mohou trávit svůj volný čas a navíc má jeho činnost v dnešní digitální době svůj smysl, je pracovní kroužek. Pod vedením Miloše Vláška má v současné době 12 členů.

Read more
posted by: Mgr. Marcela Molnárová
Created: 14 January 2019

Dne 10. 1. přijala pozvání na besedu paní Zuzana Peterová z Úřadu práce v Trutnově. Prezentace s následnou diskusí se konala v rámci občanské nauky ve třídě 2. E ve středisku Svoboda nad Úpou.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 11 January 2019

Pomyslnou třešničkou výuky myslivosti na škole je vždy třídní hon, který třída 4.A absolvovala v bažantnici Luhy v blízkosti Chlumce nad Cidlinou patřící majetku rodu Kinských.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 24 December 2018

ČLA Trutnov Vám přeje krásné a klidné prožití vánočních svátků a úspěšný rok 2019.

To personalize content and ads, to provide social media features and analyzing our traffic, we use cookies. For information about how to use our Web site, we share with our partners for social media, advertising and analytics. Partners can combine this data with other information that you have provided or acquired as a result of using their services.