posted by: ČLA Trutnov
Created: 21 January 2020

Ve středu 15.1. 2020 proběhlo školní kolo Olympiády v anglickém jazyce. Letos se školního kola zúčastnilo 17 soutěžících, kteří museli prokázat své znalosti a řečové dovednosti.

Read more
posted by: RNDr. Petr Kejklíček
Created: 19 January 2020

V krásném zimním, sněhem zasypaném Harrachově, díky spolupráci s Krkonošským národním parkem, probíhá tradiční lyžařský kurz prvních ročníků žáků naší školy.

Read more
posted by: Ing. Martin Kábrt
Created: 17 January 2020

Díky spolupráci se Střední školou gastronomie a služeb Trutnov a Teplice nad Metují se podařilo 16. 1. 2020 uskutečnit již několikátý ročník základů stolování pro studenty 1. A, 1. B a 1. OC.

Read more
posted by: Veronika Chrobáková
Created: 15 January 2020

Srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, kde se dozvíte vše o naší škole. Přijďte se podívat a zeptat se na to, co vás zajímá. Těšíme se na vás už tento pátek od 13:00 - 15:00 hodin. V případě zájmu lze domluvit individuální termín prohlídky školy.

Read more
posted by: Ing. Aleš Škoda
Created: 15 January 2020

V rámci předmětu Environmentální výuka navštívili naši studenti centrum obnovitelných zdrojů ČEZ Hučák v Hradci Králové, dále se zastavili v bioplynové stanici v Jaroměři a poslední zastávkou byla kompostárna v témže městě.

Read more
posted by: ČLA Trutnov
Created: 15 January 2020

Byla vypsána veřejná zakázka na dodávku 1 ks speciálního lesního kolového traktoru (SLKT), a to včetně zabezpečení servisních služeb. Více informací na www.zakazky.cenakhk.cz.

posted by: ČLA Trutnov
Created: 13 January 2020

Všem studentům, absolventům, kamarádům a přátelům školy oznamujeme velmi smutnou zprávu. Ve věku nedožitých 70 let nás opustil v pondělí 13.1.2020 po dlouhé těžké nemoci náš bývalý kolega, ředitel školy a zástupce ředitele školy Ing. Jaromír Hout.

Read more
posted by: Veronika Chrobáková
Created: 08 January 2020

Nikdy nevíte, kdy budete sami potřebovat pomoc. Toho jsou si vědomi i naši studenti a proto se rozhodli darovat krev a společně s ředitelem školy Ing. Milošem Pochobradským a učitelem Ing. Janem Térou vyrazili do Fakultní nemocnice v Hradci Králové na svůj první odběr.

Read more
posted by: Veronika Chrobáková
Created: 22 December 2019

V nádherném a reprezentativním prostoru Zrcadlové kaple v Klementinu se v pátek 20.12.2019 konal vánoční koncert naší školy. Zazněla lovecká hudba v podání trubačů ČLA, vystoupili naši absolventi.

Read more
posted by: Veronika Chrobáková
Created: 21 December 2019

Dne 19. prosince 2019 proběhlo v aule školy tradiční slavnostní přijetí žáků prvních ročníků ČLA Trutnov do cechu lesnického a mezi žáky naší školy. Žáci obdrželi z rukou ředitele školy Ing. Miloše Pochobradského pamětní listy jako vzpomínku na tento slavnostní den.

Read more