Studenti z různých středních škol se zúčastnili Středoškolského atletického poháru pořádaného v Trutnově. Tato soutěž, která je každoročně organizována Českým atletickým svazem přilákala talentované mladé studenty z blízkého okolí.

Za ČLA si své schopnosti vyzkoušeli a cenné zkušenosti získali Voleská, Binar, Bílek, Bělobrádek, Brát, Brejcha, Bulíř, Halama, Peřina, Pochop, Sůva. První místo ve skoku dalekém a druhé místo v běhu na 100 m s neuvěřitelným nasazením a odhodláním vybojoval Jáchym Binar (2. C). Jeho rychlost a technika byly obdivuhodné. (5,95 m; 11,85 s)

S neuvěřitelnou silou a precizností se Vojtovi Sůvovi (2.B) podařilo vrhnout kouli do vzdálenosti, která mu zajistila první místo. (11,37m)

Po úspěšném absolvování se někteří z nich zúčastnili dalšího sportovního klání – tentokrát přespolního běhu (4,5 km). Tento závod se konal v malebném prostředí místního parku. Za tým ČLA bojovali Binar, Bulíř, Halama, Kolín, Myška, Seifert a získali krásné druhé místo.

Gratulujeme všem sportovcům k jejich skvělému výkonu a těšíme se na další sportovní výzvy, které je čekají!