Město Jaroměř vyhlašuje výběrové řízení č. 54/2022 na obsazení pracovního místa referent/ka odboru životního prostředí MěÚ Jaroměř, pro území obce s rozšířenou působností, pro správní činnost v lesním hospodářství a myslivosti.

Lyžařská škola v areálu Mladé Buky nabízí studentům zimní brigádu. Jsme areál se zaměřením na rodinné lyžování a od toho se odvíjí i naše klientela v lyžařské škole - česky mluvící zájemci o výuku. Občas se k nám zatoulá i začínající lyžaři a snowboarďáci z Německa a Holandska (anglicky mluvící).

Správa Krkonošského národního parku hledá dva vhodné kandidáty na pozici Lesní. Předpokládaný nástup 1. 3. 2023. Přihlášky do 30. 11. 2022 do 12:00. Bližší informace poskytne uchazečům Mgr. Dušan Havlík (tel.: 731 190 243, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) Více v přiloženém souboru.

Do našeho výrobního oddělení hledáme vhodného pracovníka/pracovnici na pozici adjunkt Domašov. Společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. spravuje pro Arcibiskupství Olomoucké a pro další subjekty zejména lesní majetek, který jim byl vydán v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012.

Do našeho přátelského kolektivu přijmeme nového kolegu, který se postará o bezproblémový chod naší školní sítě a zajistí hladký průběh při používání všech IT zařízení, kterými škola disponuje.

Lesy města Brna, a.s. se sídlem v Kuřimi, Křížkovského 247 hledají adjunkta. Vzdělání: SŠ/VŠ lesnictví, lesní inženýrství. Detaily pracovní nabídky naleznete v příloze.

Firma UNILES, a.s. nabízí pracovní poměr na plný úvazek na pozici mistr výrobního úseku. Pracovní smlouva je na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Dále 5 týdnů dovolené, školení, firemní akce, příspěvek ze sociálního fondu v určených oblastech.

Městské lesy Český Brod obhospodařují 850 ha lesních pozemků v území mezi Českým Brodem a Kostelcem nad Černými lesy. Kromě klasického hospodaření dle LHP platného pro roky 2021 až 2030 zajišťuje hospodářské středisko výrobu palivového dřeva a od roku 2021 částečně i provoz Ekocentra Vrátkov.

Do kolektivu firmy DEBLICE - lesy (www.deblicelesy.cz) přijmeme kolegu schopného nakládat dříví a organizovat práci v lese. Regiony - severovýchodní Čechy, zejména Turnovsko a Liberecko. Nutnost: ŘP na auto a chuť do práce.

Městské lesy Kostelec nad Orlicí hledají lesní dělníky do hlavního zaměstnaneckého poměru. Pozice č. 1: Operátor – vyvážecí souprava VIMEK, procesor NIAB Pozice č. 2: Práce s JMP, FARMA + JOHN DEER.

Na jednotku hledáme 3 THP na pozici lesníka (hajného) v naší akciová společnosti, s tím že by v rámci plnění smlouvy s LČR zajišťoval dle smlouvy na určených revírech pěstební i těžební činnost, včetně odvozu dříví.

Lesní družstvo Vysoké Chvojno s.r.o. nabízí aktuálně dvě volné pracovní pozice. Řidič traktoru a Obsluha JMP.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.