Vojenské lesy a statky ČR, s. p., Divize Karlovy Vary hledá nového kolegu / kolegyni pro obsazení místa ADJUNKT. Pracovní místo je vhodné pro absolventy lesnických škol bez praxe. Místo výkonu práce je Lesní správa Klášterec nad Ohří. Termín nástupu je dle dohody. Písemné nabídky s profesním životopisem posílejte na níže uvedenou adresu nebo e-mail nejpozději do 31.5.2023.

Volné pracovní pozice a brigády na Lesní správě Arcibiskupství pražského. Lesní správa hledá kolegy pro vedoucí provozů, specialista semenářství a školkařství, hajný, adjunkt nebo specialista dotací. Více v přiložených letáčcích.

Máš rád les? Máš obchodního ducha? Hledáme do našeho týmu nového kolegu (kolegyni), který se bude starat o obchodní zastoupení naší firmy, nábor nových zákazníků, velkoobchod, pomoc s projektem e-shop, součinnost s růstem firmy. Pokud chceš více informací zavolej na +420 739 758 780 a životopis pošli na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. A domluvíme si termín schůzky.

Město Jaroměř vyhlašuje výběrové řízení č. 54/2022 na obsazení pracovního místa referent/ka odboru životního prostředí MěÚ Jaroměř, pro území obce s rozšířenou působností, pro správní činnost v lesním hospodářství a myslivosti.

Lyžařská škola v areálu Mladé Buky nabízí studentům zimní brigádu. Jsme areál se zaměřením na rodinné lyžování a od toho se odvíjí i naše klientela v lyžařské škole - česky mluvící zájemci o výuku. Občas se k nám zatoulá i začínající lyžaři a snowboarďáci z Německa a Holandska (anglicky mluvící).

Správa Krkonošského národního parku hledá dva vhodné kandidáty na pozici Lesní. Předpokládaný nástup 1. 3. 2023. Přihlášky do 30. 11. 2022 do 12:00. Bližší informace poskytne uchazečům Mgr. Dušan Havlík (tel.: 731 190 243, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.) Více v přiloženém souboru.

Do našeho výrobního oddělení hledáme vhodného pracovníka/pracovnici na pozici adjunkt Domašov. Společnost Arcibiskupské lesy a statky Olomouc s.r.o. spravuje pro Arcibiskupství Olomoucké a pro další subjekty zejména lesní majetek, který jim byl vydán v rámci majetkového narovnání státu s církvemi podle zákona č. 428/2012.

Do našeho přátelského kolektivu přijmeme nového kolegu, který se postará o bezproblémový chod naší školní sítě a zajistí hladký průběh při používání všech IT zařízení, kterými škola disponuje.

Lesy města Brna, a.s. se sídlem v Kuřimi, Křížkovského 247 hledají adjunkta. Vzdělání: SŠ/VŠ lesnictví, lesní inženýrství. Detaily pracovní nabídky naleznete v příloze.

Firma UNILES, a.s. nabízí pracovní poměr na plný úvazek na pozici mistr výrobního úseku. Pracovní smlouva je na dobu určitou 1 rok, zkušební doba 3 měsíce, možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou. Dále 5 týdnů dovolené, školení, firemní akce, příspěvek ze sociálního fondu v určených oblastech.

Městské lesy Český Brod obhospodařují 850 ha lesních pozemků v území mezi Českým Brodem a Kostelcem nad Černými lesy. Kromě klasického hospodaření dle LHP platného pro roky 2021 až 2030 zajišťuje hospodářské středisko výrobu palivového dřeva a od roku 2021 částečně i provoz Ekocentra Vrátkov.

Do kolektivu firmy DEBLICE - lesy (www.deblicelesy.cz) přijmeme kolegu schopného nakládat dříví a organizovat práci v lese. Regiony - severovýchodní Čechy, zejména Turnovsko a Liberecko. Nutnost: ŘP na auto a chuť do práce.

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru