V pondělí 6. 6. 2022 proběhlo ve Dvoře Králové nad Labem okresní kolo soutěže Poznávání přírodnin. Z naší školy se ho v kategorii A zúčastnili čtyři studenti, kterým se povedlo obsadit hned první čtyři místa.

Nejlepší byl Dominik Slavík ze 3.B, druhý skončil Adam Dvořák ze 3.A, třetí pak byl Vojtěch Kohout ze 3.O a krásné čtvrté místo obsadila Lída Šandová z 1.O.

V kategorii B, tedy u prvních a druhých ročníků, postupovalo do okresního kola hned pět našich studentů. Ani ti se nenechali zahanbit a také se jim povedlo obsadit první místa. Vítězkou se stala Nela Pražáková, druhý byl Jakub Zima a třetí Jan Vinter, všichni z 2.O. Čtvrtá pak byla Kateřina Břízová z 2.A a Anežka Chaloupková z 1.O šestá.

Všem moc blahopřejeme! V krajském kole, pořádaném 16. 6. 2022 v Kostelci nad Orlicí, nás z těchto studentů budou reprezentovat Nela, Jakub, Honza, Kateřina a Vojta, tak jim držme palce!

Kontakty

Telefon: +420 499 811 413
Mobil: +420 774 640 407
Email: cla@clatrutnov.cz

Adresa

Česká lesnická akademie Trutnov
střední škola a vyšší odborná škola
Lesnická 9, 541 01 Trutnov

Přihlásit se k odběru Newsletteru

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.