Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 15 říjen 2018

Trubači naši školy jsou již dlouhodobě naší velkou chloubou. Během měsíce září a října vedle běžných aktivit se podíleli na celé řadě akcí veřejného významu.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Luděk Spíchal
Vytvořeno: 15 říjen 2018

Po roční pauze proběhlo v aule školy školní (a zároveň celorepublikové) kolo již tradiční soutěže Přírodovědný klokan. Řešitelé se musí při procházení testem vypořádat s různorodými a často netradičně pojatými otázkami hned z několika vědních oborů: biologie, chemie, fyziky a matematiky.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Marta Hamerská
Vytvořeno: 15 říjen 2018

Ve dnech 8. a 9. 10. 2018 se žákyně naší školy zúčastnily krajského kola Ekologické olympiády v Horním Maršově. Náš tříčlenný tým ve složení Viktorie Smejkalová (3.O), Natálie Vavřinová (3.O) a Marie Vicanová (3.O) dva dny soupeřil s dalšími třinácti týmy ze středních škol.

Číst dál
Autor: Ing. Aleš Škoda
Vytvořeno: 11 říjen 2018

Včelařský kroužek při ČLA Trutnov úspěšně nabral nové členy. Nemění se jen včelařská základna, ale na podzim došlo také k „tiché výměně matek“, vedoucí včelařského kroužku Jaroslav Křížek předal žezlo svému mladšímu kolegovi Tomáši Kadlecovi.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Jan Korbelář
Vytvořeno: 10 říjen 2018

Mezi všemi hranicemi, které jsou lidem vymezeny jak mladým, tak i ve vysokém věku., je smrt hranicí konečnou. Zpráva o odchodu člověka, který nám byl po léta blízký je mimořádně hořké.

Číst dál
Autor: Mgr. Pavel Macl
Vytvořeno: 09 říjen 2018

Dne 6.10.2018 pořádala Českomoravská myslivecká jednota z. s. a Okresní myslivecký spolek Kroměříž finále závodu CZUB Tour 2018 ve střelbě na běžící terč a Celostátní přebor ČMMJ v K4M – 2018 na střelnici Hvězda Kroměříž.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 09 říjen 2018

Studenti třetího ročníku Vás srdečně zvou na Hubertskou zábavu, která se bude konat v sobotu 3.11.2018 ve Společenském centru UFFO v Trutnově. K tanci a poslechu zahraje skupina Geny. Předprodej vstupenek probíhá ve třídě 3.A. Další informace a objednávky vstupenek na emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Číst dál
Autor: Ing. Jiří Franc
Vytvořeno: 08 říjen 2018

Ve dnech 23. – 30. 9. jsem společně se skupinou krajských školských pracovníků vedených náměstkyní hejtmana Mgr. Berdychovou navštívil Bosnu a Hercegovinu.

Číst dál
Kategorie: Kroužek vábičů
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 08 říjen 2018

Dne 6.10.2018 se na Kuksu konal již 25. ročník Svatohubertských slavností. Součástí bohatého programu bylo již tradičně Juniorské mistrovství ve vábení jelenů o Pohár Řádu svatého Huberta.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Marta Hamerská
Vytvořeno: 05 říjen 2018

Dne 4. 10. 2018 se konalo stmelovací odpoledne prvních ročníků ČLA Trutnov. Studenti 1.A, 1.B a 1.OC se sešli ve 14:30 na hřišti za internátem.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.