Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 03 červenec 2018

Česká lesnická akademie Trutnov přeje všem zaměstnancům a studentům krásné a pohodové letní prázdniny. Nový školní rok 2018 - 2019 začne v pondělí 3.9.2018. Opravné zkoušky z jednotlivých předmětů konají studenti dle rozpisu ve dnech 29. a 30.8.2018.

Kategorie: Projekty
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 03 červenec 2018

Ve dnech 26. 6. - 29. 6. 2018 se zástupci naší školy ve složení Milan Jiřišta, Hanka Povrová a Lenka Paťavová vydali vlakem na závěrečné setkání v rámci projektu TWAS do Liptovského Hrádku na Slovensko.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Mgr. Luděk Spíchal
Vytvořeno: 29 červen 2018

Dne 18.6. odcestovala skupina studentů 2.OC napříč republikou, aby strávila týden vyplněný sportovními aktivitami v krásném prostředí Lipenské nádrže. V penzionu Kobylnice pro nás majitel připravil program tzv. na klíč.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Aleš Škoda
Vytvořeno: 29 červen 2018

Již po třetí se studenti a pedagogové ČLA Trutnov rozloučili se školním rokem lesnickým orientačním závodem. Tato podmanivá akce se konal opět v přátelském prostředí školního polesí.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Petra Adamcová
Vytvořeno: 29 červen 2018

Ve středu 27. 6. se třída 1.E vydala na turistický výšlap do Krkonoš. Za cíl jsme si dali Černou horu a poté pěšky přes Černohorské rašeliniště na Pardubické boudy, odtud na Modrokamennou boudu.

Číst dál
Kategorie: Lesní pedagogika
Autor: Ing. Zdeněk Balcar
Vytvořeno: 27 červen 2018

Jak již bývá každoročním zvykem, 27. června 2018 připravili žáci 3.A a 3.B v rámci předmětu Environmentální výchovy akci „S lesníkem v přírodě“ pro žáky základních škol z Trutnova a okolí.

Číst dál
Kategorie: Odborné exkurze
Autor: Mgr. Marek Nývlt
Vytvořeno: 26 červen 2018

V pondělí 25.6. třída 1.OC absolvovala celodenní sjíždění řeky Labe na kanoích a dvou raftech. Trasa byla stanovena ze Dvora Králové nad Labem přes Kuks do Brodu u Jaroměře.

Číst dál
Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 26 červen 2018

Lesy ČR s. p. společně s ČLA Trutnov usilují už řadu měsíců o zavedení evropského certifikátu pro práci s motorovou pilou (ECC) v podmínkách ČR a to pod zastřešující německou organizací Kuratorium für Waldarbeit und Forsttechnik (KWF).

Číst dál
Autor: RNDr. Petr Kejklíček
Vytvořeno: 25 červen 2018

V rámci zahraničního zájezdu navštívili studenti třetích ročníků na konci školního roku Korsiku, ostrov ležící v západní části Středozemního moře.

Číst dál
Kategorie: Úřední deska
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 24 červen 2018

Česká lesnická akademie v Trutnově vyhlašuje výběrové řízení na pozice vedoucí vychovatel a učitel odborného výcviku a praxe. Více informací v přiložených dokumentech.

Číst dál

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.