Aktuální informace k přijímacím zkouškám

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 13 duben 2021

Vážení rodiče, zákonní zástupci žáků, ve dnech 3. a 4.5.2021 se od 8:15 na naší škole Česká lesnická akademie Trutnov, Lesnická 9, 541 01 Trutnov, konají jednotné přijímací zkoušky, na které jste již obdrželi pozvánku (6.4.2021 odeslána Českou poštou).

Podmínkou pro umožnění účasti žáka na těchto zkouškách je negativní test a žádné příznaky onemocnění COVID-19. Pro příjímací zkoušky na střední školy platí mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, které vyžaduje účast na přijímacích zkouškách doložením potvrzení o negativním testu na COVID-19, které není starší než 7 dní. Podrobnosti k tomuto testování Vám sdělí ZŠ, ze které se žák na naši školu hlásí.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.