Výsledky přijímacího řízení

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 19 květen 2021

Výsledky přijímacího řízení pro školní rok 2021/2022 pro studijní obory Lesnictví, Ekologie a životní prostředí, Mechanizace a služby a učební obor Lesní mechanizátor.

Výsledkové listiny

Důležité upozornění

Upozorňujeme Vás na povinnost odevzdat nejpozději do 02.6.2021 škole zápisový lístek, nejlépe formou osobního doručení či jeho zaslání doporučeným dopisem. Informace k nástupu ke studiu na naší škole pro školní rok 2021/2022 budou zveřejněny na stránkách školy nejpozději 16.6.2021.

Informace pro nepřijaté žáky

Uchazečům, kteří nebyli přijati, doporučujeme poslat co nejdříve po doručení rozhodnutí o nepřijetí (nejpozději však do 3 dnů ode dne, kdy mu bylo doručeno rozhodnutí o nepřijetí) na adresu školy Odvolání proti rozhodnutí o nepřijetí ke vzdělávání na střední škole. Vzhledem k současnému systému přijímacího řízení, nemusí všichni přijatí poslat zápisové lístky nebo je mohou stáhnout, a proto je pravděpodobné, že všichni, kdo mají o studium na naší škole vážný zájem, budou přijati na základě tohoto odvolání.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.