Lesáci Trutnov v soutěži Hýbeme se hezky česky

Kategorie: Aktuality
Autor: Bc. Veronika Chrobáková
Vytvořeno: 03 červen 2021

Náš hokejový tým Lesáci Trutnov se zapojil do soutěže Hýbeme se hezky česky. Cílem soutěže je podpora sportovních klubů a týmů dětí a mládeže. Organizátorem a pořadatelem je společnost Penny Market s.r.o.

Představení klubu

Náš hokejový tým Lesáci Trutnov vznikl před 12 lety a průběžně se v něm pohybuje 20 členů. Jsme parta mladých lidí s kladným vztahem k přírodě a sportu. Společně s naším koučem a zájezdovým koordinátorem Pepou jsme navštívili MS v Dánsku, Švédsku a Finsku, odkud jsme si přivezli mnoho hokejových zážitků, na které budeme dlouho vzpomínat. Milujeme nejen přírodu, ale i hokej, a jako správní srdcaři jsme si nechali vyrobit školní dresy, které hrdě nosíme. V pronajaté hale, kde se nebojíme přiložit ruku k dílu, trénujeme backhandový blafáky, kličky a další hokejový dovednosti. Máme tah na branku, tvrdě pracujeme na fyzické kondici a rozvíjíme týmovou spolupráci. V případě výhry bychom peníze použili na pronájem haly, nákup betonů pro brankáře a další sportovní vybavení. Lesu a hokeji zdar! Lesáci z Trutnova.

Hlasování

Hlasovat on-line můžete vždy 1x denně od 3.6. - 30.6.2021. Budeme rádi za Váš hlas. Děkujeme za podporu! Lesáci Trutnov

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.