Projekt PONSSE

Kategorie: Projekty
Autor: Mgr. Lenka Paťavová
Vytvořeno: 10 květen 2019

V úterý 7. 5. 2019 se oba účastníci Tomáš Kadlec a Dominik Kozák, studenti 3. C oboru Mechanizace a služby, osobně setkali s majiteli firmy Křenek Forest Service s. r. o., výhradními prodejci firmy Ponsse pro Českou republiku.

Po prohlídce celého areálu v Hostinném si společně v přátelské atmosféře pohovořili o zážitcích z Finska a podělili se o nově nabyté zkušenosti s vyhlídkou na pracovní příležitosti do budoucna.

Vyvrcholením a slavnostním zakončením celé akce se stala závěrečná prezentace jejich pracovní stáže v anglickém jazyce. Ta proběhla ve čtvrtek 9. 5. 2019 v aule školy za účasti studentů prvních a druhých ročníků.

Děkujeme studentům za perfektní reprezentaci školy a pevně věříme, že svým příkladným přístupem se stanou hnacím motorem pro ostatní.

 

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.