Ředitel Mgr. Jan Korbelář končí

Kategorie: Aktuality
Autor: ČLA Trutnov
Vytvořeno: 26 červenec 2019

K 31.7. 2019 končí funkční období řediteli naší školy Mgr. Janu Korbelářovi. Mgr. Jan Korbelář celý svůj profesní život věnoval rozvoji lesnického školství na Trutnovsku, kde působil více než 49 let.

Jeho pedagogická činnost byla oceněna jak ministrem zemědělství, pamětní medailí J. G. Mendela MZU v Brně, pamětní medailí hejtmana Královehradeckého kraje a i medailí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy 1. stupně - za dlouhodobou vynikající pedagogickou činnost. Mgr. Janu Korbelářovi opravdu ze srdce děkujeme za vše, co pro lesnické školství a pro naši školu vykonal a do dalších let mu přejeme hodně tolik potřebného zdraví.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.