Třetí ročníky v Praze

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Jan Téra
Vytvořeno: 08 březen 2019

Ve čtvrtek dne 7.3.2019 se studenti třídy 3.A, a 3.OC, společně se svými učiteli, Mgr. Petrem Havířem, Ing. Martinem Kábrtem a Ing. Janem Térou zúčastnili zájezdu do Prahy.

Po příjezdu do naší metropole nejprve navštívili Národní zemědělské muzeum, s. p. o. Zde shlédli zajímavé expozice z oboru lesnictví, rybářství a myslivosti, dále výstavu o vývoji zemědělství a gastronomie a nakonec nechyběly ani historické exponáty nejstarších traktorů. Počasí jim přálo, takže měli z terasy muzea nádherný výhled na celé hlavní město.

V odpoledních hodinách byl dostatek času na návštěvu historické části Prahy v předjaří. Večer potom společně navštívili Divadlo na Vinohradech, kde shlédli představení historického dramata z anglických dějin, LEV V ZIMĚ v hvězdném obsazení českých herců, Tomáše Töpfera, Dagmar Havlové Veškrnové a dalších. Zpět do Trutnova se příjemně unavení vrátili až krátce před půlnocí.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.