Sportovní kurz třídy 2.A

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Aleš Škoda
Vytvořeno: 24 červen 2019

Labská cyklostezka se stala netradiční výzvou pro studenty 2.A ročníku. Říká se generaci mladých, že jsou zchoulostivělí, že mají malou fyzickou kondici, a že jsou přisáti k telefonům a počítačům jako mládě k matčinu prsu.

Možná toto přirovnání platí pro mnohé, ale pro studenty 2.A ročníku rozhodně neplatí. Skupina těchto odvážných mladých lidí se spolu s Ondřejem Jirmannem, Kateřinou Škodovou a Alešem Škodou vydali na kolech od pramene Labe až do míst, kde tato významná česká řeka opouští naši krásnou zem, tedy do Děčína potažmo až do Hřenska. Tato náročná pouť dlouhá přes 400 km prověřila fyzickou zdatnost a psychickou odolnost členů naší třídy. Denní nájezdy kolem 65 km byly vždy propojeny s poznáváním důležitých míst ležících poblíž řeky Labe. Navštívili jsme vodní nádrž Les Království, Kuks, Jaroměř, Kladruby nad Labem, Lysou nad Labem, Mělník, Litoměřice, Děčín a Hřensko. Celou cestu nás doprovázela přátelská atmosféra a příjemné počasí. Za skvělý přístup k této netradiční a fyzicky náročné formě sportovního kurzu děkuji všem účastníkům.

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.