Divadelní představení Když ptáčka lapají

Kategorie: Aktuality
Autor: Ing. Martin Kábrt
Vytvořeno: 10 prosinec 2019

Dne 9.12. se třídy 1.A a 1.B se svými třídními a dalšími kantory vydaly do našeho hlavního města, kde měli možnost společně obdivovat krásy tohoto města a naplno si vychutnat předvánoční atmosféru.

Postupně jsme měli možnost navštívit nádvoří Pražského hradu, Chrám svatého Víta, výhledy na stověžatou Prahu, ale i Malostranské náměstí, Karlův most a Staroměstské náměstí v celé své kráse. Třešničkou na dortu za celým dnem bylo vynikající komediální představení "Když ptáčka lapají" zhlédnuté na jevišti Divadla na Vinohradech. Toto hvězdně obsazené představení jistě přišlo divákům k chuti a všichni se velmi bavili. Skvělým hereckým výkonem nás potěšili známí herci, jako je Václav Vydra, Kateřina Brožová, Petr Rychlý a další. Po této zkušenosti s návštěvou divadla rozhodně nikdo nezanevře na tento žánr a jistě se zajedeme podívat i na další představení v následujících měsících.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.